Blog o gadżetach reklamowych

Dodane artykuły:

09.08.17
Martyna Ciudzińska
Reklama kierowana dla najmłodszych, jakie gadżety wybrać?

Gadżety reklamowe dla dzieci to często temat, który spotyka się z niemałym dylematem. Do końca nie wiadomo czy kierować reklamę, której nośnikiem są gadżety bezpośrednio dla samych pociech, czy jednak dla ich rodziców, bo przecież to rodzice decydują o ostatecznym zakupie. Jakie gadżety dla dzieci zaspokoją potrzeby rodzica i dziecka? Czy w ogóle takie produkty istnieją? Odpowiadamy w artykule.

Czytaj więcej


31.07.17
Martyna Ciudzińska
Zainspiruj się: przykładowe gadżety reklamowe dla hoteli

Wakacje to czas, w którym hotele mają niemałe obłożenie. Jest to doskonały okres w roku na wprowadzenie odpowiednich gadżetów reklamowych. Taki mały upominek będzie doskonałą formą na pokazanie, że goście mogą się tam czuć niemal jak w domu. Zadbaj o dodatkowy komfort swoich gości, dzięki gadżetom reklamowym dla hoteli. Zastanawiasz się, jakie to gadżety? Przeczytaj dalej!

Czytaj więcej


24.07.17
Martyna Ciudzińska
4 powody, dla których Twoja firma powinna zainwestować w gadżety reklamowe.

Może się wydawać, że gadżety reklamowe wraz z rozwinięciem się internetowego marketingu odeszły w zapomnienie i w szczególności młodzi przedsiębiorcy nie widzą potrzeby na wykorzystywanie ich w budowaniu relacji z klientami i kontrahentami, a strategia marketingowa w większości opiera się na działaniach w sieci. Pamiętajmy jednak o tym, że nie zawsze tak ułożona strategia reklamowa wystarczy. Warto wyjść czasami sprzed monitora komputera i zainwestować w standardową formę reklamy. Grunt to umiejętność łączenia innowacyjności z dobrze znanymi tradycyjnymi formami przekazu.

Czytaj więcej


11.07.17
Martyna Ciudzińska
Gadżety reklamowe dla biur podróży, czyli jak sprawić, żeby klient był jeszcze bardziej zadowolony.

Biura podróży mają aktualnie ręce pełne roboty, ponieważ jest sezon letni, co wpływa na popyt na wycieczki w różne zakątki świata. W tej branży niestety konkurencja jest spora, dlatego każdy mały szczegół może zaważyć nad wyborem oferty konkurencyjnego biura. Wycieczkowicze coraz częściej rezerwują wakacje online, jednak nadal nie wszyscy są do tego przekonani, ponieważ wolą kupić wakacje tradycyjnym sposobem, czyli udając się do biura osobiście. Gdy już takie osoby się zjawią, musimy zrobić wszystko, aby je zatrzymać, bo przecież za rogiem jest następne biuro podróży, a kilka ulic dalej jeszcze inne. Co może nam pomóc w zatrzymaniu takiego klienta? Gadżety reklamowe.

Czytaj więcej


Najnowsze wpisy:
KONTAKT
Najtańsza Drukarnia Internetowa
Dystrybutor Odzieży Reklamowej
Znakowanie Odzieży Reklamowej