Blog o gadżetach reklamowych

Dodane artykuły:

18.10.17
Stanisław Ruta
Gadżety reklamowe dla urzędów

Gadżety reklamowe od wielu lat należą do elementów kampanii reklamowych, które skierowane są na budowanie pozytywnego wizerunku marki. Ważne jest, aby gadżety reklamowe dla urzędów, były dopasowane do pracowników oraz były wykonane z dobrej jakości surowców. W innym przypadku możemy zniechęcić odbiorców do naszej marki, poprzez zbędne gadżety, które mogą wylądować w koszu, czy też gadżety reklamowe, które ulegną zniszczeniu dosyć szybko.

Czytaj więcej


11.10.17
Stanisław Ruta
Gadżety reklamowe dla mężczyzn

Ponieważ mężczyźni są znaczącą grupą odbiorców, postanowiliśmy przygotować dla Was poradnik, w którym przedstawiamy gadżety dla mężczyzn w różnym wieku.

Czytaj więcej


06.10.17
Stanisław Ruta
Gadżety reklamowe w praktyce - jak zwiększyć skuteczność reklamy bezpośredniej?

Jednym ze wskaźników, czy prowadzone działania reklamowe są odpowiednie, jest ich skuteczność. To właśnie ten wskaźnik wyznacza, czy przeprowadzona kampania reklamowa była sukcesem, czy też wypadkiem przy pracy. Dlatego mamy dla Ciebie kilka porad, jak małym kosztem możesz podnieść skuteczność reklamy bezpośredniej.

Czytaj więcej


29.08.17
Martyna Ciudzińska
Czy szkoły powinny inwestować w gadżety reklamowe?

Pewnie sam pamiętasz, jak wszystko zaczęło się od podstawówki. Rodzice wybierali tą, która jest najbliżej miejsca zamieszkania. Następnie przyszły czasy liceum, kiedy zaczęło robić się bardziej „pod górkę”. Wybór zależał od reputacji oraz oferty szkoły. A szkołę wyższą wybierało się stricte po kierunkach, jakie oferuje. Te czasy jednak dawno minęły, a szkoły muszą walczyć o nowych uczniów, ponieważ konkurencja jest całkiem inna, styl nauczania jest inny i przede wszystkim konkurencja jest inna. Jak zatem przyciągnąć do siebie osoby, które stoją przed nie lada wyborem?

Czytaj więcej


Najnowsze wpisy:
KONTAKT
Najtańsza Drukarnia Internetowa
Dystrybutor Odzieży Reklamowej
Znakowanie Odzieży Reklamowej