Blog o gadżetach reklamowych

Dodane artykuły:

12.12.17
Gadżety reklamowe dla pracowników oraz kontrahentów - Jak je wybrać?

Gadżety reklamowe są nie tylko miłym gestem, który buduje pozytywne relacje między firmą, a pracownikami oraz firmą a kontrahentami, ale również sprawia, że logo firmy będzie towarzyszyć obdarowanym w użytku codziennym.

Czytaj więcej


18.10.17
Stanisław Ruta
Gadżety reklamowe dla urzędów

Gadżety reklamowe od wielu lat należą do elementów kampanii reklamowych, które skierowane są na budowanie pozytywnego wizerunku marki. Ważne jest, aby gadżety reklamowe dla urzędów, były dopasowane do pracowników oraz były wykonane z dobrej jakości surowców. W innym przypadku możemy zniechęcić odbiorców do naszej marki, poprzez zbędne gadżety, które mogą wylądować w koszu, czy też gadżety reklamowe, które ulegną zniszczeniu dosyć szybko.

Czytaj więcej


11.10.17
Stanisław Ruta
Gadżety reklamowe dla mężczyzn

Ponieważ mężczyźni są znaczącą grupą odbiorców, postanowiliśmy przygotować dla Was poradnik, w którym przedstawiamy gadżety dla mężczyzn w różnym wieku.

Czytaj więcej


06.10.17
Stanisław Ruta
Gadżety reklamowe w praktyce - jak zwiększyć skuteczność reklamy bezpośredniej?

Jednym ze wskaźników, czy prowadzone działania reklamowe są odpowiednie, jest ich skuteczność. To właśnie ten wskaźnik wyznacza, czy przeprowadzona kampania reklamowa była sukcesem, czy też wypadkiem przy pracy. Dlatego mamy dla Ciebie kilka porad, jak małym kosztem możesz podnieść skuteczność reklamy bezpośredniej.

Czytaj więcej


Najnowsze wpisy:
KONTAKT
Najtańsza Drukarnia Internetowa
Dystrybutor Odzieży Reklamowej
Znakowanie Odzieży Reklamowej