Doradztwo gadżetowe

Opis

W Opengift.pl możemy pochwalić się znakomitym zespołem doradców.
Nasze doświadczenie budowane przez 16 lat sprawia, że potrafimy pomóc naszym klientom na każdym etapie realizacji zamówienia.Koncepcja

Dobrze jest mieć plan, wizję lub najprostszą inspirację. Jeśli jednak nie wiesz od czego zacząć, nasz kreatywny zespół pomoże Ci w znalezieniu idealnego gadżetu reklamowego.

Zaczynamy od zera
Projekt

Otrzymasz nasze wsparcie także na etapie projektowania. Możesz liczyć na pomoc dedykowanego doradcy, który wyjaśni Ci wszelkie wątpliwość związane z produktami, znakowaniem oraz czasem realizacji i dostawą.

tworzymy, wyjaśniamy, analizujemy
Realizacja

To czas, w którym Twój doradca czuwa nad poprawną realizacją złożonego zamówienia, wyjaśnia ewentualne niejasności i dba o to, aby efekt końcowy był co najmniej zgodny z Twoimi oczekiwaniami!

produkujemy i nadzroujemy

Innymi słowy

zapewniamy FULL SERVICE

Zobacz, w czym możemy ci pomóc!

Oferujemy nasze wsparcie w następujących obszarach:

Kreacja Doradzimy i pomożemy nie tylko w wyborze gadżetu ale także najlepszego sposobu promowania Twojej marki.
Tworzenie projektu Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy pomagać Ci na każdym etapie koncepcji i przekuć Twoje pomysły w ostateczny projekt.
Studio graficzne Nasi graficy doradzą Ci w wyborze najlepszej metody znakowania oraz dostosują lub stworzą materiały niezbędne do realizacji Twoich pomysłów.
Doradztwo gadżetowe Rozwiejemy wszelkie wątpliwości i odpowiemy na każde pytanie. Zrobimy wszystko, aby efekt końcowy był zgodny z Twoimi oczekiwaniami.
Produkcja Dzięki własnemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie oznakować Twoje gadżety niemal każdą techniką dostępną na rynku.
Konfekcja i realizacja Zapewnimy produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb, oznakujemy je, spakujemy i zrealizujemy wysyłkę. Od A do Z!
Logistyka Dostarczymy produkty kiedy chcesz i gdzie chcesz, a jeśli to konieczne, przechowamy je dla Ciebie w naszym magazynie.
OpenGift.pl w liczbach
53941 Klientów
145849 Zamówień
129 Pracowników
17 Lat na rynku