Doradztwo gadżetowe

Opis

W Opengift.pl możemy pochwalić się znakomitym zespołem doradców.
Nasze doświadczenie budowane przez 16 lat sprawia, że potrafimy pomóc naszym klientom na każdym etapie realizacji zamówienia.doradztwo gadzetowe 1 Koncepcja

Dobrze jest mieć plan, wizję lub najprostszą inspirację. Jeśli jednak nie wiesz od czego zacząć, nasz kreatywny zespół pomoże Ci w znalezieniu idealnego gadżetu reklamowego.

Zaczynamy od zera
doradztwo gadzetowe 2 Projekt

Otrzymasz nasze wsparcie także na etapie projektowania. Możesz liczyć na pomoc dedykowanego doradcy, który wyjaśni Ci wszelkie wątpliwość związane z produktami, znakowaniem oraz czasem realizacji i dostawą.

tworzymy, wyjaśniamy, analizujemy
doradztwo gadzetowe 3 Realizacja

To czas, w którym Twój doradca czuwa nad poprawną realizacją złożonego zamówienia, wyjaśnia ewentualne niejasności i dba o to, aby efekt końcowy był co najmniej zgodny z Twoimi oczekiwaniami!

produkujemy i nadzroujemy

Innymi słowy

zapewniamy FULL SERVICE

Zobacz, w czym możemy ci pomóc!

Oferujemy nasze wsparcie w następujących obszarach:

wsparcie Kreacja Doradzimy i pomożemy nie tylko w wyborze gadżetu ale także najlepszego sposobu promowania Twojej marki.
doradztwo gadzetowe Tworzenie projektu Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy pomagać Ci na każdym etapie koncepcji i przekuć Twoje pomysły w ostateczny projekt.
doradztwo Studio graficzne Nasi graficy doradzą Ci w wyborze najlepszej metody znakowania oraz dostosują lub stworzą materiały niezbędne do realizacji Twoich pomysłów.
sparcie Doradztwo gadżetowe Rozwiejemy wszelkie wątpliwości i odpowiemy na każde pytanie. Zrobimy wszystko, aby efekt końcowy był zgodny z Twoimi oczekiwaniami.
doradztwo 3 Produkcja Dzięki własnemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie oznakować Twoje gadżety niemal każdą techniką dostępną na rynku.
doradztwo 4 Konfekcja i realizacja Zapewnimy produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb, oznakujemy je, spakujemy i zrealizujemy wysyłkę. Od A do Z!
doradztwo 5 Logistyka Dostarczymy produkty kiedy chcesz i gdzie chcesz, a jeśli to konieczne, przechowamy je dla Ciebie w naszym magazynie.
OpenGift.pl w liczbach
53941 Klientów
145849 Zamówień
129 Pracowników
17 Lat na rynku