Słomki ekologiczne

W tej kategorii znajdą Państwo kompleksową ofertę ekologicznych słomek reklamowych. Dostępne są zarówno słomki jednorazowe jak i wielokrotnego użytku. Wykonane z ekologicznych materiałów - włókno bambusowe oraz papier - zapewniają komfort użytkowania w zgodzie z naturą!

wszystkie
Kategorie tematyczne
Przedział cenowy
Marki
Kolor
Wszystkie kolory
Kategorie
zwiń zwiń
Kategorie tematyczne
Przedział cenowy
Wpisz ilość produktów

W tej kategorii znajdą Państwo kompleksową ofertę ekologicznych słomek reklamowych. Dostępne są zarówno słomki jednorazowe jak i wielokrotnego użytku. Wykonane z ekologicznych materiałów - włókno bambusowe oraz papier - zapewniają komfort użytkowania w zgodzie z naturą!

Gdzie kupić metalowe słomki? Sprawdź ofertę OpenGift.pl!


Od jakiegoś czasu w niektórych lokalach gastronomicznych można zauważyć taki trend, który świadczy o wzrastającej świadomości właścicieli i pracowników w kwestii ekologii oraz używania jednorazowych naczyń czy przyborów. Jest to pozytywna wiadomość, ale jeszcze lepiej jeżeli używany produkt jednorazowy jest wykonany z ekologicznych materiałów. Najlepszym tego przykładem jest jeden z naszych nowych produktów jakim są ekologiczne słomki. Dostępne są również w wersji do wielokrotnego użytku, jednak prawdziwym bestsellerem ostatnich miesięcy są słomki ekologiczne wykonane z papieru poddanemu procesowi recyklingu oraz metalu. Są niezwykle trwałe, zapewniają pełen komfort użytkowania i dodatkowo są przyjazne dla środowiska i ich produkcja nie wpływa niekorzystnie na klimat naszej planety!

Ekologiczne słomki - nowy trend na rynku gadżetów!


Rynek hurtowni i dystrybutorów gadżetów reklamowych z nadrukiem jest od dawna przesycony bardzo dużym wyborem podstawowych produktów. Brakuje nowości, które z marszu powinny stać się bestsellerem dla agencji reklamowych jak i ich klientów. Naszym zdaniem jednym z takich produktów są ekologiczne słomki z nadrukiem dla firm. Eko słomki to prawdziwy hit ostatnich miesięcy. Coraz bardziej zyskują na popularności, co za tym idzie, zdecydowanie zwiększa się zapotrzebowanie na słomki ekologiczne, więc dostawcy rozwijają swoją ofertę dając coraz to więcej możliwości kupującym. Taka osobista składana słomka do picia, wykonana z ekologicznych i biodegradowalnych materiałów zaskoczy niejednego pracownika i sprawi, że zacznie żyć w zgodzie z naturą!

Metalowe słomki składane dostępne na OpenGift.pl!


W ofercie jednej z największych hurtowni gadżetów reklamowych w Polsce, oprócz dostępności takich produktów jak ekologiczne słomki wykonanych z przyjaznych dla klimatu materiałów, można znaleźć również taki produkt jak metalowa słomka składana. Jej przewagą nad klasyczną eko słomką jest fakt, że jest wielokrotnego użytku oraz można ją złożyć do wygodnych, kompaktowych rozmiarów i zabrać ją ze sobą dosłownie wszędzie, gdzie tylko będzie taka potrzeba. Piknik w lecie, wczasy nad morzem, wycieczka po górach - w każdych z tych miejsc metalowa słomka składana okaże się bezcennym przedmiotem i zdecydowanie ułatwi codzienne funkcjonowanie. Sprawi, że ulubiony napój w dowolnym miejscu na świecie będzie smakował tak samo jak w domu podczas wieczornego seansu filmowego na kanapie! Nie zwlekaj - sprawdź ofertę na ekologiczne słomki od OpenGift.pl już dziś!