Targi Rema Days 2020

Targi Rema Days 2020

Co znajdziesz w tym artykule

  Rema Days to cykl targów odbywających się każdego roku w Warszawie. Targi organizowane są od 2005 r. i stale się rozwijają, dzięki czemu z roku na rok możemy spotkać tam coraz więcej wystawców i odwiedzających. Rema Days to targi druku i reklamy, gdzie przez trzy dni na powierzchni ponad 35 000 m2 spotykają się przedstawiciele branży z różnych zakątków całego świata.

  W tym roku po raz kolejny nasza firma odwiedziła targi jako jeden z wystawców. Nasze stanowisko zajmowało powierzchnię ok. 36 m2 i ku naszej radości przyciągnęło wielu chętnych, potencjalnych Klientów nie tylko z Polski, ale i z całego świata.

   

  Targi to doskonała okazja do zaprezentowania swoich produktów i usług, oczywiście na takiej powierzchni nie byliśmy w stanie zaprezentować naszego całego asortymentu, który liczy kilka tysięcy produktów, dlatego postawiliśmy głównie na nowości, które weszły w roku 2020 oraz gadżety ekologiczne, które z miesiąca na miesiąc cieszą się coraz większą popularnością.

  Eko gadżety zostały zdominowane przez produkty wykonane z drewna i bambusa, ze słomy pszennej, a także co wzbudzało spore zainteresowanie, produkty z łusek kawowych.

  Jeżeli chodzi o nowości, które pojawiły się w naszej ofercie, największą ciekawość wzbudzały produkty takie jak gadżety VIP, gadżety reklamowe z drewna, niewielkich rozmiarów kieszonkowe środki do czyszczenia ekranów, torby na lunch oraz worki i torby wykonane z materiału RPET, czyli po prostu z przetworzonych plastikowych butelek.

  Klienci najczęściej zadawali pytania o gadżety ekologiczne, które mieliśmy okazję im zaprezentować. Pojawiały się także pytania o możliwości znakowania konkretnych produktów oraz ich dostępność, a także co w wielu przypadkach jest kwestią kluczową- o terminy realizacji.

  Osoby odwiedzające nasze stanowisko, miały również okazję zobaczyć jak wygląda nasza praca na co dzień, dzięki filmowi prezentowanemu na ogromnym ekranie, gdzie można było zobaczyć jak wykonuje się gadżety reklamowe z logo.

  Największą atrakcją na naszym stanowisku okazało się koło fortuny, gdzie każdy z odwiedzających mógł spróbować swojego szczęścia. Wśród nagród znalazły się:
  - kody rabatowe na 5, 10, 15 i 20% do wykorzystania w naszym sklepie internetowym,
  - bony o wartości 50,100 i 200 zł do wykorzystania na zakupy w naszym sklepie,
  - zestawy podręcznych narzędzi,
  - torby,
  - koszulki z własnym nadrukiem,
  - darmowe projekty graficzne.

  W naszym konkursie wzięło udział blisko 3000 osób, za co serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się na zakręcenie kołem!

  Nasza firma wzięła także udział w konkursie „Catalogue of the Year”, gdzie udało nam się zdobyć brązowy medal. Katalogi były prezentowane na specjalnym stoisku, które odwiedzane było przez tysiące osób. Każda z odwiedzających osób, mogła oddać swój głos na wybrany katalog.

  Dziękujemy za oddane głosy i zapraszamy do odwiedzania naszego stoiska w przyszłości!

   

  Powiązane artykuły
  10 sierpień 2023
  Oto Twój nowy klucz do osiągnięcia biznesowych celów! Balony z logotypem to nie tylko zwykłe gadżety reklamowe - to potężne narzędzie, które wzbudza emocje, przyciąga uwagę i skutecznie promuje Twoją markę. W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu, posiadanie unikalnych sposobów dotarcia do klientów jest kluczowe. Pozwól, że przedstawimy Ci, dlaczego balony z logotypem są skutecznym nośnikiem reklamowym, który spełni Twoje najśmielsze oczekiwania.
  10 sierpień 2023
  Wyobraź sobie chwilę, gdy stajesz przed możliwością zorganizowania wyjątkowego wydarzenia dla Twojej firmy. To taki moment, kiedy marzenia stają się rzeczywistością, a Twoje aspiracje nabierają konkretnych kształtów. To również moment, w którym zdajesz sobie sprawę, że aby uczestnicy poczuli magię chwili, a Twoja firma zdobyła pamięć i uznanie, potrzebujesz czegoś wyjątkowego. Właśnie dlatego projektowanie opaski silikonowej staje się kluczowym krokiem, który nie tylko ozdobi nadgarstki, ale przede wszystkim stworzy potężne narzędzie marketingowe. Dlatego właśnie przedstawiamy Ci trzy niewiarygodnie ważne kroki, które przeprowadzą Cię przez proces tworzenia niezwykłej opaski, podkreślając emocje, zaspokajając potrzeby przedsiębiorców oraz przekonując językiem korzyści.
  Zespół Opengift.pl 05 maj 2023
  Słyszałeś kiedyś o gadżecie reklamowym, który może zdziałać cuda dla Twojego biznesu? Sekretem skutecznego gadżetu reklamowego, jest... kubek! Tak, to nie jest żadna tajemnica, że kubek reklamowy to idealny nośnik reklamy, ale czy zdajesz sobie sprawę, dlaczego? Otóż, sekret skuteczności tego gadżetu tkwi w jego funkcjonalności i wartości użytkowej dla odbiorcy.
  Ostatnio dodane artykuły
  28 listopad 2023
  Reklama jest nieodłączną częścią biznesu. Pozwala na dotarcie do wielu odbiorców, poinformowanie ich o naszych produktach lub usługach, a także na nawiązanie bliższej więzi z potencjalnym klientem. W tej ostatniej kwestii szczególnie pomocne może być wręczanie różnych upominków firmowych lub gadżetów z nadrukiem. W dzisiejszych czasach reklama nie kojarzy nam się już tylko z hasłami na billboardach czy papierowymi ulotkami. Coraz częściej marki stawiają na tworzenie własnych akcesoriów reklamowych, na których znajduje się logo ich firmy, grafika, a nawet różne hasła.
  24 listopad 2023
  Gadżety reklamowe nie muszą kosztować kroci, by rzeczywiście spełniły swoją funkcję. Powinny być jednak użyteczne, estetyczne i oczywiście obrandowane logo Twojej marki. Czy dasz radę uzyskać to wszystko za 20 złotych. Jak najbardziej! Mamy dla Ciebie gadżety do 20 zł, które przypadną do gustu i Tobie, i Twoim klientom.
  23 listopad 2023
  Kubki reklamowe są passe? Ależ skąd! To nadal jeden z najpopularniejszych gadżetów promocyjnych. Nasi klienci potwierdzają to swoimi zakupami. I tak, Twoi odbiorcy pewnie mają już swój ulubiony kubek reklamowy. Warto jednak zmienić ich preferencje i wkraść się w rytuał parzenia porannej kawy czy wypijania popołudniowej herbaty. Czas na kubek Twojej marki. Tylko jak zaprojektować na nim nadruk? Podpowiadamy!
  OpenGift.pl w liczbach
  53941 Klientów
  145849 Zamówień
  129 Pracowników
  17 Lat na rynku