Cofnij
Gadżety Gadżety
Menu
Eko
Eko
Dom
Dom
Biuro
Biuro
Premium
Premium
Gry i zabawki
Gry i zabawki
Odzież i akcesoria
Odzież i akcesoria
Sport i wypoczynek
Sport i wypoczynek
Targi i eventy
Targi i eventy
Elektronika
Elektronika
Torby i plecaki
Torby i plecaki
Upominki firmowe
Upominki firmowe
Cofnij
Gry i zabawki Gry i zabawki
Menu
Gadżety dla dzieci Gadżety dla dzieci Gadżety dla dzieci
Rozwiń
Cofnij
Sport i wypoczynek Sport i wypoczynek
Menu
Gadżety na wakacje Gadżety na wakacje Gadżety na wakacje
Rozwiń
Gadżety sportowe Gadżety sportowe Gadżety sportowe
Rozwiń
Cofnij
Elektronika Elektronika
Menu
Gadżety elektroniczne Gadżety elektroniczne Gadżety elektroniczne
Rozwiń
Gadżety do telefonu Gadżety do telefonu Gadżety do telefonu
Rozwiń
Nowa technologia Nowa technologia Nowa technologia
Rozwiń
Cofnij
Upominki firmowe Upominki firmowe
Menu
Gadżety na prezent Gadżety na prezent Gadżety na prezent
Rozwiń
Gadżety świąteczne Gadżety świąteczne Gadżety świąteczne
Rozwiń
Cofnij
WOW WOW
Menu
Cofnij
Zaprojektuj gadżet Zaprojektuj gadżet
Menu
Targi Rema Days 2020

Targi Rema Days 2020

Co znajdziesz w tym artykule

  Rema Days to cykl targów odbywających się każdego roku w Warszawie. Targi organizowane są od 2005 r. i stale się rozwijają, dzięki czemu z roku na rok możemy spotkać tam coraz więcej wystawców i odwiedzających. Rema Days to targi druku i reklamy, gdzie przez trzy dni na powierzchni ponad 35 000 m2 spotykają się przedstawiciele branży z różnych zakątków całego świata.

  W tym roku po raz kolejny nasza firma odwiedziła targi jako jeden z wystawców. Nasze stanowisko zajmowało powierzchnię ok. 36 m2 i ku naszej radości przyciągnęło wielu chętnych, potencjalnych Klientów nie tylko z Polski, ale i z całego świata.

  Targi to doskonała okazja do zaprezentowania swoich produktów i usług, oczywiście na takiej powierzchni nie byliśmy w stanie zaprezentować naszego całego asortymentu, który liczy kilka tysięcy produktów, dlatego postawiliśmy głównie na nowości, które weszły w roku 2020 oraz gadżety ekologiczne, które z miesiąca na miesiąc cieszą się coraz większą popularnością.

  Eko gadżety zostały zdominowane przez produkty wykonane z drewna i bambusa, ze słomy pszennej, a także co wzbudzało spore zainteresowanie, produkty z łusek kawowych.

  Jeżeli chodzi o nowości, które pojawiły się w naszej ofercie, największą ciekawość wzbudzały produkty takie jak gadżety VIP, gadżety reklamowe z drewna, niewielkich rozmiarów kieszonkowe środki do czyszczenia ekranów, torby na lunch oraz worki i torby wykonane z materiału RPET, czyli po prostu z przetworzonych plastikowych butelek.

  Klienci najczęściej zadawali pytania o gadżety ekologiczne, które mieliśmy okazję im zaprezentować. Pojawiały się także pytania o możliwości znakowania konkretnych produktów oraz ich dostępność, a także co w wielu przypadkach jest kwestią kluczową- o terminy realizacji.

  Osoby odwiedzające nasze stanowisko, miały również okazję zobaczyć jak wygląda nasza praca na co dzień, dzięki filmowi prezentowanemu na ogromnym ekranie, gdzie można było zobaczyć jak wykonuje się gadżety reklamowe z logo.

  Największą atrakcją na naszym stanowisku okazało się koło fortuny, gdzie każdy z odwiedzających mógł spróbować swojego szczęścia. Wśród nagród znalazły się:
  - kody rabatowe na 5, 10, 15 i 20% do wykorzystania w naszym sklepie internetowym,
  - bony o wartości 50,100 i 200 zł do wykorzystania na zakupy w naszym sklepie,
  - zestawy podręcznych narzędzi,
  - torby,
  - koszulki z własnym nadrukiem,
  - darmowe projekty graficzne.

  W naszym konkursie wzięło udział blisko 3000 osób, za co serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się na zakręcenie kołem!

  Nasza firma wzięła także udział w konkursie „Catalogue of the Year”, gdzie udało nam się zdobyć brązowy medal. Katalogi były prezentowane na specjalnym stoisku, które odwiedzane było przez tysiące osób. Każda z odwiedzających osób, mogła oddać swój głos na wybrany katalog.

  Dziękujemy za oddane głosy i zapraszamy do odwiedzania naszego stoiska w przyszłości!

   

  Powiązane artykuły
  10 sierpień 2023
  Oto Twój nowy klucz do osiągnięcia biznesowych celów! Balony z logotypem to nie tylko zwykłe gadżety reklamowe - to potężne narzędzie, które wzbudza emocje, przyciąga uwagę i skutecznie promuje Twoją markę. W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu, posiadanie unikalnych sposobów dotarcia do klientów jest kluczowe. Pozwól, że przedstawimy Ci, dlaczego balony z logotypem są skutecznym nośnikiem reklamowym, który spełni Twoje najśmielsze oczekiwania.
  10 sierpień 2023
  Wyobraź sobie chwilę, gdy stajesz przed możliwością zorganizowania wyjątkowego wydarzenia dla Twojej firmy. To taki moment, kiedy marzenia stają się rzeczywistością, a Twoje aspiracje nabierają konkretnych kształtów. To również moment, w którym zdajesz sobie sprawę, że aby uczestnicy poczuli magię chwili, a Twoja firma zdobyła pamięć i uznanie, potrzebujesz czegoś wyjątkowego. Właśnie dlatego projektowanie opaski silikonowej staje się kluczowym krokiem, który nie tylko ozdobi nadgarstki, ale przede wszystkim stworzy potężne narzędzie marketingowe. Dlatego właśnie przedstawiamy Ci trzy niewiarygodnie ważne kroki, które przeprowadzą Cię przez proces tworzenia niezwykłej opaski, podkreślając emocje, zaspokajając potrzeby przedsiębiorców oraz przekonując językiem korzyści.
  Zespół Opengift.pl 05 maj 2023
  Słyszałeś kiedyś o gadżecie reklamowym, który może zdziałać cuda dla Twojego biznesu? Sekretem skutecznego gadżetu reklamowego, jest... kubek! Tak, to nie jest żadna tajemnica, że kubek reklamowy to idealny nośnik reklamy, ale czy zdajesz sobie sprawę, dlaczego? Otóż, sekret skuteczności tego gadżetu tkwi w jego funkcjonalności i wartości użytkowej dla odbiorcy.
  Ostatnio dodane artykuły
  22 kwiecień 2024
  Gadżety antystresowe to narzędzia zaprojektowane do pomocy w zarządzaniu stresem i lękiem poprzez zaspokajanie potrzeb sensorycznych i fizycznych. Są to małe, często przenośne przedmioty, które można ściskać, obracać lub manipulować w inny sposób, aby zająć ręce i umysł, odciągając uwagę od stresorów.
  19 kwiecień 2024
  Rynek gadżetów reklamowych ewoluuje nieustannie, dostosowując się do zmieniających się trendów i potrzeb konsumentów. W 2024 roku, obserwujemy wyraźne skierowanie uwagi producentów oraz marketerów na produkty, które łączą w sobie innowacyjność, ekologię i personalizację. W niniejszym artykule prezentujemy przewodnik po najbardziej obiecujących gadżetach reklamowych, które zdominują rynek w nadchodzącym roku.
  19 kwiecień 2024
  W dzisiejszych czasach rynkowa konkurencja wymusza na firmach stosowanie coraz to nowszych i bardziej kreatywnych metod promocji. Nietypowe i oryginalne gadżety reklamowe stają się kluczowym elementem strategii marketingowych wielu przedsiębiorstw, pozwalając im wyróżnić się na tle konkurencji i zbudować trwałą relację z klientami.
  OpenGift.pl w liczbach
  53941 Klientów
  145849 Zamówień
  129 Pracowników
  18 Lat na rynku