Urodziny Reflect Group!

Urodziny Reflect Group!

Co znajdziesz w tym artykule

  Działalności Reflect Group to 12 marek własnych, których oferta skierowana jest zarówno dla klientów biznesowych, jak i klientów indywidualnych. Pomysł na firmę powstał z pasji. Chęć dostarczania klientom produktów z ich ulubionymi nadrukami oraz zainteresowanie do tworzenia projektów internetowych sprawiła, że firma powstała już w 2006 roku. Obecnie firma zajmuje się znakowaniem odzieży dla klientów biznesowych oraz znakowaniem odzieży dla klientów indywidualnych. Reflect Group posiada również działalności związane z produkcją gadżetów reklamowych, hurtownią odzieży oraz drukarnią internetową.

   

  Początki działalności dla właścicieli — Pawła i Szymona Frieske były niewątpliwie trudne. Dniami i nocami jeszcze jako projekt garażowy realizowali pierwsze zamówienia. Jak dowiodła już historia, to właśnie największe firmy zaczynały od projektów garażowych. Takie marki jak Apple, Amazon, czy polskie firmy takie jak Komputronik, czy Atlas, są tego przykładem. Nieprzerwanie bracia Frieske od 14 lat tworzą i rozwijają Reflect Group. Jak udało się znaleźć w archiwach firmowych, pierwsze zamówienie zostało zrealizowane, aż na 100 sztuk koszulek z logotypem klienta, a jego pozyskanie zawdzięczają pierwszym reklamom realizowanym w internecie — to był pierwszy krok do sukcesu. Warto podkreślić, że przez pierwsze 7 lat Paweł i Szymon realizowali wszystkie zamówienia sami, bez pomocy innych pracowników. Od 2013 roku firma zaczęła się rozrastać i zatrudniała pierwszych pracowników. Rocznie w Reflect Group przybywa około 10-15 pracowników, a firma obecnie liczy ich już około 100 — tak właśnie rozpoczęła się i trwa nadal nieprzerwanie od 14 lat historia firmy.

   

  Obecnie Reflect jest liderem na polskim rynku znakowania odzieży oraz jest jednym z największych dystrybutorów gadżetów reklamowych. W portfolio znajdziemy realizację zamówień dla takich firm jak IKEA czy Volkswagen. Firma nie spoczywa jednak na laurach i planuje swój dalszy rozwój w kierunku nowych projektów internetowych, którymi będą nowe sklepu i usługi. Planowany jest również rozwój aktualnej oferty o jeszcze ciekawsze produkty, które będą spełniać oczekiwania wszystkich klientów.

  Obecnie Reflect Group zrealizował już ponad 577 tys. zamówień dla blisko 200 tys. klientów. Tak wygląda dorobek na dzień 14 urodzin firmy. Zamówienia są realizowane przez marki: Reflect.pl, OpenGift.pl, OpenPrint.pl, OpenWear.pl, Colory.pl, WePrint.pl, OpenTextile.pl, OpenLabel.pl, MegaKoszulki.pl, Selino.pl które należą do Reflect Group.

   

  Spytaliśmy również Prezesa Reflect Group Pawła Frieske, o to, czym dla niego obecnie jest firma: „Reflect jest dla mnie miejscem spotkań niesamowitych ludzi, z którymi mam zaszczyt współpracować i to dzięki nim spełniać swoje największe marzenia związane z prowadzeniem biznesu". Dodatkowo zapytaliśmy go również o to, co chciałby, aby z okazji urodzin życzyli mu klienci. Otrzymaliśmy taką odpowiedź: „Częstszego korzystania z naszych usług i produktów” - po czym uśmiechnął się do nas i dodał, że tak naprawdę chciałby, życzyć sobie, aby klienci przez co najmniej kolejne 14 lat byli zadowoleni z usług oraz aby firma rozwijała się w takim tempie, jak teraz.

  Powiązane artykuły
  10 sierpień 2023
  Oto Twój nowy klucz do osiągnięcia biznesowych celów! Balony z logotypem to nie tylko zwykłe gadżety reklamowe - to potężne narzędzie, które wzbudza emocje, przyciąga uwagę i skutecznie promuje Twoją markę. W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu, posiadanie unikalnych sposobów dotarcia do klientów jest kluczowe. Pozwól, że przedstawimy Ci, dlaczego balony z logotypem są skutecznym nośnikiem reklamowym, który spełni Twoje najśmielsze oczekiwania.
  10 sierpień 2023
  Wyobraź sobie chwilę, gdy stajesz przed możliwością zorganizowania wyjątkowego wydarzenia dla Twojej firmy. To taki moment, kiedy marzenia stają się rzeczywistością, a Twoje aspiracje nabierają konkretnych kształtów. To również moment, w którym zdajesz sobie sprawę, że aby uczestnicy poczuli magię chwili, a Twoja firma zdobyła pamięć i uznanie, potrzebujesz czegoś wyjątkowego. Właśnie dlatego projektowanie opaski silikonowej staje się kluczowym krokiem, który nie tylko ozdobi nadgarstki, ale przede wszystkim stworzy potężne narzędzie marketingowe. Dlatego właśnie przedstawiamy Ci trzy niewiarygodnie ważne kroki, które przeprowadzą Cię przez proces tworzenia niezwykłej opaski, podkreślając emocje, zaspokajając potrzeby przedsiębiorców oraz przekonując językiem korzyści.
  Zespół Opengift.pl 05 maj 2023
  Słyszałeś kiedyś o gadżecie reklamowym, który może zdziałać cuda dla Twojego biznesu? Sekretem skutecznego gadżetu reklamowego, jest... kubek! Tak, to nie jest żadna tajemnica, że kubek reklamowy to idealny nośnik reklamy, ale czy zdajesz sobie sprawę, dlaczego? Otóż, sekret skuteczności tego gadżetu tkwi w jego funkcjonalności i wartości użytkowej dla odbiorcy.
  Ostatnio dodane artykuły
  28 listopad 2023
  Reklama jest nieodłączną częścią biznesu. Pozwala na dotarcie do wielu odbiorców, poinformowanie ich o naszych produktach lub usługach, a także na nawiązanie bliższej więzi z potencjalnym klientem. W tej ostatniej kwestii szczególnie pomocne może być wręczanie różnych upominków firmowych lub gadżetów z nadrukiem. W dzisiejszych czasach reklama nie kojarzy nam się już tylko z hasłami na billboardach czy papierowymi ulotkami. Coraz częściej marki stawiają na tworzenie własnych akcesoriów reklamowych, na których znajduje się logo ich firmy, grafika, a nawet różne hasła.
  24 listopad 2023
  Gadżety reklamowe nie muszą kosztować kroci, by rzeczywiście spełniły swoją funkcję. Powinny być jednak użyteczne, estetyczne i oczywiście obrandowane logo Twojej marki. Czy dasz radę uzyskać to wszystko za 20 złotych. Jak najbardziej! Mamy dla Ciebie gadżety do 20 zł, które przypadną do gustu i Tobie, i Twoim klientom.
  23 listopad 2023
  Kubki reklamowe są passe? Ależ skąd! To nadal jeden z najpopularniejszych gadżetów promocyjnych. Nasi klienci potwierdzają to swoimi zakupami. I tak, Twoi odbiorcy pewnie mają już swój ulubiony kubek reklamowy. Warto jednak zmienić ich preferencje i wkraść się w rytuał parzenia porannej kawy czy wypijania popołudniowej herbaty. Czas na kubek Twojej marki. Tylko jak zaprojektować na nim nadruk? Podpowiadamy!
  OpenGift.pl w liczbach
  53941 Klientów
  145849 Zamówień
  129 Pracowników
  17 Lat na rynku