Cofnij
Gadżety Gadżety
Menu
Eko
Eko
Dom
Dom
Biuro
Biuro
Premium
Premium
Gry i zabawki
Gry i zabawki
Odzież i akcesoria
Odzież i akcesoria
Sport i wypoczynek
Sport i wypoczynek
Targi i eventy
Targi i eventy
Elektronika
Elektronika
Torby i plecaki
Torby i plecaki
Upominki firmowe
Upominki firmowe
Cofnij
Gry i zabawki Gry i zabawki
Menu
Gadżety dla dzieci Gadżety dla dzieci Gadżety dla dzieci
Rozwiń
Cofnij
Sport i wypoczynek Sport i wypoczynek
Menu
Gadżety na wakacje Gadżety na wakacje Gadżety na wakacje
Rozwiń
Gadżety sportowe Gadżety sportowe Gadżety sportowe
Rozwiń
Cofnij
Elektronika Elektronika
Menu
Gadżety elektroniczne Gadżety elektroniczne Gadżety elektroniczne
Rozwiń
Gadżety do telefonu Gadżety do telefonu Gadżety do telefonu
Rozwiń
Nowa technologia Nowa technologia Nowa technologia
Rozwiń
Cofnij
Upominki firmowe Upominki firmowe
Menu
Gadżety na prezent Gadżety na prezent Gadżety na prezent
Rozwiń
Gadżety świąteczne Gadżety świąteczne Gadżety świąteczne
Rozwiń
Cofnij
WOW WOW
Menu
Cofnij
Zaprojektuj gadżet Zaprojektuj gadżet
Menu
Urodziny Reflect Group!

Urodziny Reflect Group!

Co znajdziesz w tym artykule

  Działalności Reflect Group to 12 marek własnych, których oferta skierowana jest zarówno dla klientów biznesowych, jak i klientów indywidualnych. Pomysł na firmę powstał z pasji. Chęć dostarczania klientom produktów z ich ulubionymi nadrukami oraz zainteresowanie do tworzenia projektów internetowych sprawiła, że firma powstała już w 2006 roku. Obecnie firma zajmuje się znakowaniem odzieży dla klientów biznesowych oraz znakowaniem odzieży dla klientów indywidualnych. Reflect Group posiada również działalności związane z produkcją gadżetów reklamowych, hurtownią odzieży oraz drukarnią internetową.

   

  Początki działalności dla właścicieli — Pawła i Szymona Frieske były niewątpliwie trudne. Dniami i nocami jeszcze jako projekt garażowy realizowali pierwsze zamówienia. Jak dowiodła już historia, to właśnie największe firmy zaczynały od projektów garażowych. Takie marki jak Apple, Amazon, czy polskie firmy takie jak Komputronik, czy Atlas, są tego przykładem. Nieprzerwanie bracia Frieske od 14 lat tworzą i rozwijają Reflect Group. Jak udało się znaleźć w archiwach firmowych, pierwsze zamówienie zostało zrealizowane, aż na 100 sztuk koszulek z logotypem klienta, a jego pozyskanie zawdzięczają pierwszym reklamom realizowanym w internecie — to był pierwszy krok do sukcesu. Warto podkreślić, że przez pierwsze 7 lat Paweł i Szymon realizowali wszystkie zamówienia sami, bez pomocy innych pracowników. Od 2013 roku firma zaczęła się rozrastać i zatrudniała pierwszych pracowników. Rocznie w Reflect Group przybywa około 10-15 pracowników, a firma obecnie liczy ich już około 100 — tak właśnie rozpoczęła się i trwa nadal nieprzerwanie od 14 lat historia firmy.

   

  Obecnie Reflect jest liderem na polskim rynku znakowania odzieży oraz jest jednym z największych dystrybutorów gadżetów reklamowych. W portfolio znajdziemy realizację zamówień dla takich firm jak IKEA czy Volkswagen. Firma nie spoczywa jednak na laurach i planuje swój dalszy rozwój w kierunku nowych projektów internetowych, którymi będą nowe sklepu i usługi. Planowany jest również rozwój aktualnej oferty o jeszcze ciekawsze produkty, które będą spełniać oczekiwania wszystkich klientów.

  Obecnie Reflect Group zrealizował już ponad 577 tys. zamówień dla blisko 200 tys. klientów. Tak wygląda dorobek na dzień 14 urodzin firmy. Zamówienia są realizowane przez marki: Reflect.pl, OpenGift.pl, OpenPrint.pl, OpenWear.pl, Colory.pl, WePrint.pl, OpenTextile.pl, OpenLabel.pl, MegaKoszulki.pl, Selino.pl które należą do Reflect Group.

   

  Spytaliśmy również Prezesa Reflect Group Pawła Frieske, o to, czym dla niego obecnie jest firma: „Reflect jest dla mnie miejscem spotkań niesamowitych ludzi, z którymi mam zaszczyt współpracować i to dzięki nim spełniać swoje największe marzenia związane z prowadzeniem biznesu". Dodatkowo zapytaliśmy go również o to, co chciałby, aby z okazji urodzin życzyli mu klienci. Otrzymaliśmy taką odpowiedź: „Częstszego korzystania z naszych usług i produktów” - po czym uśmiechnął się do nas i dodał, że tak naprawdę chciałby, życzyć sobie, aby klienci przez co najmniej kolejne 14 lat byli zadowoleni z usług oraz aby firma rozwijała się w takim tempie, jak teraz.

  Powiązane artykuły
  10 sierpień 2023
  Oto Twój nowy klucz do osiągnięcia biznesowych celów! Balony z logotypem to nie tylko zwykłe gadżety reklamowe - to potężne narzędzie, które wzbudza emocje, przyciąga uwagę i skutecznie promuje Twoją markę. W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu, posiadanie unikalnych sposobów dotarcia do klientów jest kluczowe. Pozwól, że przedstawimy Ci, dlaczego balony z logotypem są skutecznym nośnikiem reklamowym, który spełni Twoje najśmielsze oczekiwania.
  10 sierpień 2023
  Wyobraź sobie chwilę, gdy stajesz przed możliwością zorganizowania wyjątkowego wydarzenia dla Twojej firmy. To taki moment, kiedy marzenia stają się rzeczywistością, a Twoje aspiracje nabierają konkretnych kształtów. To również moment, w którym zdajesz sobie sprawę, że aby uczestnicy poczuli magię chwili, a Twoja firma zdobyła pamięć i uznanie, potrzebujesz czegoś wyjątkowego. Właśnie dlatego projektowanie opaski silikonowej staje się kluczowym krokiem, który nie tylko ozdobi nadgarstki, ale przede wszystkim stworzy potężne narzędzie marketingowe. Dlatego właśnie przedstawiamy Ci trzy niewiarygodnie ważne kroki, które przeprowadzą Cię przez proces tworzenia niezwykłej opaski, podkreślając emocje, zaspokajając potrzeby przedsiębiorców oraz przekonując językiem korzyści.
  Zespół Opengift.pl 05 maj 2023
  Słyszałeś kiedyś o gadżecie reklamowym, który może zdziałać cuda dla Twojego biznesu? Sekretem skutecznego gadżetu reklamowego, jest... kubek! Tak, to nie jest żadna tajemnica, że kubek reklamowy to idealny nośnik reklamy, ale czy zdajesz sobie sprawę, dlaczego? Otóż, sekret skuteczności tego gadżetu tkwi w jego funkcjonalności i wartości użytkowej dla odbiorcy.
  Ostatnio dodane artykuły
  22 kwiecień 2024
  Gadżety antystresowe to narzędzia zaprojektowane do pomocy w zarządzaniu stresem i lękiem poprzez zaspokajanie potrzeb sensorycznych i fizycznych. Są to małe, często przenośne przedmioty, które można ściskać, obracać lub manipulować w inny sposób, aby zająć ręce i umysł, odciągając uwagę od stresorów.
  19 kwiecień 2024
  Rynek gadżetów reklamowych ewoluuje nieustannie, dostosowując się do zmieniających się trendów i potrzeb konsumentów. W 2024 roku, obserwujemy wyraźne skierowanie uwagi producentów oraz marketerów na produkty, które łączą w sobie innowacyjność, ekologię i personalizację. W niniejszym artykule prezentujemy przewodnik po najbardziej obiecujących gadżetach reklamowych, które zdominują rynek w nadchodzącym roku.
  19 kwiecień 2024
  W dzisiejszych czasach rynkowa konkurencja wymusza na firmach stosowanie coraz to nowszych i bardziej kreatywnych metod promocji. Nietypowe i oryginalne gadżety reklamowe stają się kluczowym elementem strategii marketingowych wielu przedsiębiorstw, pozwalając im wyróżnić się na tle konkurencji i zbudować trwałą relację z klientami.
  OpenGift.pl w liczbach
  53941 Klientów
  145849 Zamówień
  129 Pracowników
  18 Lat na rynku