+48 605 20 30 20 | Pon-Pt 8:00 - 16:00
Gadżety reklamowe Gadżety reklamowe Gadżety reklamowe
Tematy Tematy Tematy
Zestawy Zestawy Zestawy
PREMIUM PREMIUM PREMIUM
Cofnij Cofnij
powrót
Cofnij
Gadżety reklamowe Gadżety reklamowe
Menu
Eko
Eko
Dom
Dom
Biuro
Biuro
Premium
Premium
Gry i zabawki
Gry i zabawki
Odzież i akcesoria
Odzież i akcesoria
Sport i wypoczynek
Sport i wypoczynek
Targi i eventy
Targi i eventy
Elektronika
Elektronika
Torby i plecaki
Torby i plecaki
Upominki firmowe
Upominki firmowe
Cofnij
Dom Dom
Menu
Cofnij Cofnij
powrót
Cofnij
Tematy Tematy
Menu
Z pewnością ten gadżet sprawdzi się co roku, czyli jak nasze kalendarze reklamowe pomogą Ci!

Z pewnością ten gadżet sprawdzi się co roku, czyli jak nasze kalendarze reklamowe pomogą Ci!

Co znajdziesz w tym artykule

    Kalendarze to podstawowy gadżet osób, które mają zorganizowany czas i dbają żeby o niczym nie zapomnieć. To tak naprawdę idealny produkt, który pomoże każdemu w organizacji dnia, oraz w planowaniu przyszłych tygodni. Jak wiadomo z kalendarza korzysta się cały rok, więc jeżeli sprezentujesz klientowi taki ze swoim logo, będzie długo o Tobie wspominał.

    Kalendarz jako forma reklamy?

    Jak napisaliśmy powyżej kalendarze reklamowe są idealnym sposobem na reklamę Twojej firmy. Spersonalizowany produkt, sprezentowany klientowi lub pracownikom będzie pełnił formę promocji przez cały rok. Użytkownik będzie prawie codziennie do niego zaglądał i zapewne nie raz wspomni Twoją markę. Kalendarze dla firm to świetne rozwiązanie na gwiazdkowe prezenty. Jeżeli nie chcesz przygotowywać wszystkiego na ostatnią chwilę, obawiając się że prezenty nie przyjdą na czas – zamówieniem zajmij się już jesienią. Będziesz miał czas na konsultacje, odpowiednie przygotowanie i na produkcję zamówienia.

    Jakie kalendarze wybrać?

    Oczywiście także w wypadku kalendarzy mamy duży wybór rodzajów tego produktu. Jako producent kalendarzy możemy zaoferować: kalendarze książkowe z logo, kalendarze trójdzielne oraz kalendarze naścienne. Oprócz takich klasycznych formatów, możemy zaproponować także niestandardowy kalendarz bambusowy.
    Powiemy sobie teraz trochę o znakowaniu takich produktów. OpenGift oferuje znakowanie kalendarzy na gotowych produktach. Prowadzimy także w swojej działalności drukarnię OpenPrint, która zaoferuje produkcję kalendarzy trójdzielnych jak i naściennych według Państwa projektu. Zachęcam do odwiedzenia strony. Przedstawiamy dostępne produkty:
    Kalendarz WE-KA101-01 - kalendarz w formacie A5. Okładka wykonana z eko skóry z tłoczonym rokiem 2020. W środku wiele tematycznych stron np. mapa Polski, strefy czasowe. Możliwość naniesienia dowolnej grafiki metodą grawerowania laserowego lub druku UV. Wymiary: 21 x 16 x 3 cm. Maksymalne pole znakowania: 14.3 x 19 cm.
    Kalendarz z notatnikiem MOLESKINE VM493-27/2020 - Kalendarz XL (XL) MOLESKINE z notatnikiem, miękka okładka, tygodniowy (144 str.), zakładka i elastyczna opaska do zamykania. Wymiary: 0,9 x 19 x 25 cm. Maksymalne pole znakowania: 15 x 20 cm. Dostępny w kilku wersjach kolorystycznych.
    Kalendarz bambusowy MO9404-40 - bambusowy kalendarz biurkowy. Wymiary: 13,1 x 4 x 5,5 cm. Maksymalne pole znakowania: 10 x 3 cm. Możliwe znakowanie grawerem laserowym oraz tampodrukiem.
    Mamy nadzieję, że zaoferowane produkty produkty przypadną Państwu do gustu i łatwiej będzie podjąć decyzję podczas składania zamówienia. W razie potrzeby nasze biuro obsługi służy pomocą.

    Tomasz Nowodaj

    Tomasz Nowodaj

    Od dekady tworzę treści dla OpenGift i prowadzę własną agencję contentową, w której zajmujemy się SEO, GEO i marketingiem. Markę znam od podszewki i wiem jedno: dobry gadżet to nie sam przedmiot, tylko emocja i historia, która za nim stoi. Na co dzień piszę, redaguję i układam strategie treści tak, żeby trafiały do ludzi i do algorytmów. SEO traktuję jak fundament, GEO jak przyszłość, a marketing jak spoiwo, które łączy jedno z drugim. Najlepszy content to dla mnie taki, którego nie widać jako reklamy, a i tak sprzedaje. Po godzinach biegam, fotografuję architekturę i kolekcjonuję absurdalne gadżety reklamowe, które potem pokazuję klientom jako przykład, czego nie robić.

    Powiązane artykuły
    16 czerwiec 2026
    Wyobraź sobie taką sytuację: zbliża się wielki event firmowy lub start wymagającej kampanii onboardingowej. Jako pracownik działu marketingu lub manager HR zaczynasz swój codzienny maraton. Najpierw briefujesz agencję kreatywną i czekasz na projekty, potem wprowadzasz kolejne poprawki. Następnie szukasz drukarni, która nie zrujnuje budżetu, a jednocześnie dostarczy oczekiwaną jakość. Na koniec organizujesz kuriera i zamieniasz salę konferencyjną w prowizoryczny magazyn, gdzie Twój zespół po godzinach pakuje zestawy prezentowe. Brzmi znajomo?
    29 maj 2026
    Pomyśl, ile komunikatów w sieci przewijasz każdego dnia? Setki? Tysiące? A teraz najważniejsze pytanie: ile z nich pamiętasz po godzinie? Prawda jest brutalna – większość cyfrowych reklam znika z pamięci odbiorcy zaraz po tym, jak znikną z ekranu smartfona. W świecie, w którym uwaga klienta stała się najdroższą walutą, marketerzy muszą szukać rozwiązań, które nie tylko przyciągają wzrok, ale budują relacje na lata.
    22 maj 2026
    Marketer jednej z warszawskich firm ubezpieczeniowych odkrył, że długopis z logo firmy, wręczony klientowi podczas podpisywania umowy, leżał na jego biurku przez kolejne cztery lata. Cztery lata codziennej ekspozycji marki za mniej niż dwa złote. Żaden baner retargetingowy nie może się z tym równać.
    Ostatnio dodane artykuły
    29 czerwiec 2026
    Codziennie zalewa nas ocean cyfrowych komunikatów. E-maile, powiadomienia, wyskakujące okienka i reklamy w mediach społecznościowych walczą o ułamek naszej uwagi. Jednak w tym cyfrowym szumie większość z nich znika bezpowrotnie już po kilku sekundach. Co w takim razie zostaje? Zostaje to, co możemy dotknąć, poczuć i doświadczyć.
    25 czerwiec 2026
    We współczesnym marketingu B2B, gdzie cyfrowy szum i setki maili codziennie walczą o uwagę Twoich klientów oraz pracowników, tradycyjne upominki reklamowe muszą ewoluować. Klasyczny długopis czy notes to dziś często za mało, by wywołać efekt „wow” i zbudować trwałą więź z marką. Co zatem wybrać, gdy celem jest wręczenie prezentu z klasą, który kojarzy się z siłą, niezawodnością i gotowością na każde wyzwanie?
    16 czerwiec 2026
    Wyobraź sobie taką sytuację: zbliża się wielki event firmowy lub start wymagającej kampanii onboardingowej. Jako pracownik działu marketingu lub manager HR zaczynasz swój codzienny maraton. Najpierw briefujesz agencję kreatywną i czekasz na projekty, potem wprowadzasz kolejne poprawki. Następnie szukasz drukarni, która nie zrujnuje budżetu, a jednocześnie dostarczy oczekiwaną jakość. Na koniec organizujesz kuriera i zamieniasz salę konferencyjną w prowizoryczny magazyn, gdzie Twój zespół po godzinach pakuje zestawy prezentowe. Brzmi znajomo?
    OpenGift.pl w liczbach
    102924 Klientów
    250356 Zamówień
    129 Pracowników
    20 Lat na rynku