Cofnij
Gadżety Gadżety
Menu
Eko
Eko
Dom
Dom
Biuro
Biuro
Premium
Premium
Gry i zabawki
Gry i zabawki
Odzież i akcesoria
Odzież i akcesoria
Sport i wypoczynek
Sport i wypoczynek
Targi i eventy
Targi i eventy
Elektronika
Elektronika
Torby i plecaki
Torby i plecaki
Upominki firmowe
Upominki firmowe
Cofnij
Gry i zabawki Gry i zabawki
Menu
Gadżety dla dzieci Gadżety dla dzieci Gadżety dla dzieci
Rozwiń
Cofnij
Sport i wypoczynek Sport i wypoczynek
Menu
Gadżety na wakacje Gadżety na wakacje Gadżety na wakacje
Rozwiń
Gadżety sportowe Gadżety sportowe Gadżety sportowe
Rozwiń
Cofnij
Elektronika Elektronika
Menu
Gadżety elektroniczne Gadżety elektroniczne Gadżety elektroniczne
Rozwiń
Gadżety do telefonu Gadżety do telefonu Gadżety do telefonu
Rozwiń
Nowa technologia Nowa technologia Nowa technologia
Rozwiń
Cofnij
Upominki firmowe Upominki firmowe
Menu
Gadżety na prezent Gadżety na prezent Gadżety na prezent
Rozwiń
Gadżety świąteczne Gadżety świąteczne Gadżety świąteczne
Rozwiń
Cofnij
WOW WOW
Menu
Cofnij
Zaprojektuj gadżet Zaprojektuj gadżet
Menu
Ekologiczne torby materiałowe jako alternatywa dla plastikowych reklamówek

Ekologiczne torby materiałowe jako alternatywa dla plastikowych reklamówek

Co znajdziesz w tym artykule

  Ekologia to jeden z nurtów, który na stałe zagościł w marketingu wielu marek – mniejszych i większych. Pójście z tym nurtem może oznaczać dla Ciebie kilka bądź naprawdę mnóstwo zmian, jednak z całą pewnością warto. Klienci stają się coraz bardziej świadomi, oczekują od marek przejścia na zieloną stronę mocy i dbania o środowisko, które jest naszym wspólnym dobrem. I chociaż może Ci się wydawać, że gadżety reklamowe niewiele z tym mają wspólnego, jest inaczej. Bo nawet zwykłe torby ekologiczne – materiałowe, z logo – mogą stanowić doskonałą alternatywę dla plastiku, z którego korzystasz teraz.

  Bawełna zamiast plastiku

  Torby ekologiczne to jedne z najpopularniejszych gadżetów reklamowych. Firmy wybierają je chętnie z wielu powodów. Są niedrogie, dlatego w portfolio gadżetów reklamowych mogą zajmować ważne miejsce. Możliwość prezentowania ich klientom nie ogranicza się tylko do tych najważniejszych osób, ale też pomniejszych – właśnie ze względu na cenę. Są używane codziennie, widoczne i bardzo praktyczne, a to zalety zarówno dla marki, jak i odbiorcy, który z torby może korzystać śmiało podczas każdych zakupów. I tu oczywiście pojawia się kwestia zero waste. Torby ekologiczne materiałowe umożliwiają Twojemu klientowi świadome zrezygnowanie z plastiku podczas zakupów. Dla niektórych to ważne – zmniejszenie śladu węglowego w coraz większej ilości domostw stało się realnym celem. Dla innych jest to jeden z tych kroków ku ekologii, który kosztuje niewiele. Bo przecież zabranie ze sobą na zakupy bawełnianej torby to żaden wyczyn. A oszczędność jest. I to nie tylko teoretyczna, bo przecież za plastik na zakupach musimy dopłacać z własnej kieszeni. Twój gadżet jest zatem dobrym wyborem nie tylko z punktu widzenia marki, ale też klienta.

  Płacisz raz, klient używa ciągle

  Taki prezent jest przydatny, a to jedna z tych cech, które w gadżetach reklamowych cenimy najbardziej. Użyteczność toreb jest niezaprzeczalna, o czym wspominaliśmy powyżej. A jaka jest Twoja perspektywa? Jednorazowy zakup torby – na kampanię czy po prostu do portfolio gadżetów – to wielokrotna ekspozycja na logo. Każde zakupy, każde wyjście z domu, gdy klientowi przypomni się, że musi kupić chleb czy inny drobiazg, to możliwość dla Twojego logo, by pokazać się innym. Jeśli postawisz na oryginalność, prawdopodobnie to właśnie Twoja torba zostanie wybrana jako ta, którą klient zawsze ma przy sobie (nie oszukujmy się, każdy z nas ma taką torbę, swoją ulubienicę). Postaw też na jakość, bo przecież dobrze wykonana torba będzie sprawdzać się przez długi czas. To również bardziej ekologiczne, prawda?

  Co ze znakowaniem?

  Torby ekologiczne materiałowe to jedne z tych gadżetów, które po prostu kochamy znakować. Są wykonane z przyjaznych środowisku materiałów, najczęściej bawełny lub juty, na których nietrudno umieścić nie tylko Twoje logo, ale i całą fantastyczną grafikę. Cokolwiek wymyślisz, my możemy nanieść to na ekologiczną torbę. Spójrz, możemy z niej zrobić nawet kolorowankę! Torby to wdzięczny gadżet reklamowy, co jest zaletą nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla Ciebie. Bo z łatwością możesz użyć go w kampaniach reklamowych, jako element upominku podczas targów czy konferencji bądź jako zwykły upominek do zakupów. Mieć kilka toreb w swoim portfolio to nic niezwykłego – wiele marek tak właśnie działa.

  A co do bawełnianych toreb?

  Jeśli szukasz innych gadżetów ekologicznych, które mogą zachęcić Twojego klienta do płynięcia z zielonym nurtem, zawsze możesz przygotować dla niego niewielką paczkę upominkową. A w niej:

  • Lunchbox – by również śniadania były pozbawione niepotrzebnego plastiku
  • Kubek termiczny – bo przecież kawę można przygotować samodzielnie lub poprosić w kawiarni o wlanie jej do kubka wielorazowego.
  • Butelkę szklaną – by zachęcić do picia wody i ograniczenia kupowania plastiku.

  To może być część większej kampanii ekologicznej – idealnej zwłaszcza wtedy, gdy marka stara się zmienić swój wizerunek. A wszystko zaczęło się od zwykłej torby bawełnianej…

  Opengift.pl
  Opengift.pl

  Powiązane artykuły
  16 kwiecień 2024
  W dobie rosnącej świadomości ekologicznej, zrównoważone zarządzanie przestrzenią biurową staje się nie tylko modnym trendem, ale przede wszystkim świadomym wyborem wielu firm. Decyzja o włączeniu ekologicznych gadżetów biurowych do codziennego użytku wpisuje się w globalne dążenie do ochrony naszej planety przed dalszym degradowaniem. Sklep Opengift.pl oferuje szeroki asortyment produktów, które mogą pomóc w transformacji każdego miejsca pracy w przyjazne dla środowiska biuro.
  05 kwiecień 2024
  Eko gadżety firmowe są rewelacyjnym sposobem na promowanie idei zero waste. Rosnące problemy ze zmianami klimatycznymi i zanieczyszczeniem środowiska przełożyły się nie tylko na zmianę stylu życia ludzi na bardziej ekologiczny, lecz także pociągnęły za sobą metamorfozę rynku reklamowego. Ekologiczne gadżety to nowa, odpowiedzialna strategia marketingowa stosowana przez rosnącą liczbę firm.
  29 marzec 2024
  Butelki z nadrukiem występują coraz częściej w rolach głównych kampanii reklamowych. Mają one bardzo wysoki potencjał marketingowy. Bidony wielokrotnego użytku wpisują się w najważniejsze cechy skutecznych gadżetów reklamowych: funkcjonalność, stylowość i co najistotniejsze – ekologię.
  Ostatnio dodane artykuły
  24 kwiecień 2024
  W dzisiejszym świecie marketingu B2B, gdzie każdy detal ma znaczenie, niebanalne i funkcjonalne gadżety reklamowe mogą zrobić dużą różnicę. Przedstawiamy siedem wyjątkowych produktów, które nie tylko wyróżnią Twoją markę, ale również zostaną z Twoimi klientami na dłużej, nie nadwyrężając przy tym Twojego budżetu.
  22 kwiecień 2024
  Gadżety antystresowe to narzędzia zaprojektowane do pomocy w zarządzaniu stresem i lękiem poprzez zaspokajanie potrzeb sensorycznych i fizycznych. Są to małe, często przenośne przedmioty, które można ściskać, obracać lub manipulować w inny sposób, aby zająć ręce i umysł, odciągając uwagę od stresorów.
  19 kwiecień 2024
  Rynek gadżetów reklamowych ewoluuje nieustannie, dostosowując się do zmieniających się trendów i potrzeb konsumentów. W 2024 roku, obserwujemy wyraźne skierowanie uwagi producentów oraz marketerów na produkty, które łączą w sobie innowacyjność, ekologię i personalizację. W niniejszym artykule prezentujemy przewodnik po najbardziej obiecujących gadżetach reklamowych, które zdominują rynek w nadchodzącym roku.
  OpenGift.pl w liczbach
  53941 Klientów
  145849 Zamówień
  129 Pracowników
  18 Lat na rynku