+48 605 20 30 20 | Pon-Pt 8:00 - 16:00
Cofnij
Gadżety Gadżety
Menu
Eko
Eko
Dom
Dom
Biuro
Biuro
Premium
Premium
Gry i zabawki
Gry i zabawki
Odzież i akcesoria
Odzież i akcesoria
Sport i wypoczynek
Sport i wypoczynek
Targi i eventy
Targi i eventy
Elektronika
Elektronika
Torby i plecaki
Torby i plecaki
Upominki firmowe
Upominki firmowe
Cofnij
Gry i zabawki Gry i zabawki
Menu
Gadżety dla dzieci Gadżety dla dzieci Gadżety dla dzieci
Rozwiń
Cofnij
Sport i wypoczynek Sport i wypoczynek
Menu
Gadżety na wakacje Gadżety na wakacje Gadżety na wakacje
Rozwiń
Gadżety sportowe Gadżety sportowe Gadżety sportowe
Rozwiń
Cofnij
Elektronika Elektronika
Menu
Gadżety elektroniczne Gadżety elektroniczne Gadżety elektroniczne
Rozwiń
Gadżety do telefonu Gadżety do telefonu Gadżety do telefonu
Rozwiń
Nowa technologia Nowa technologia Nowa technologia
Rozwiń
Cofnij
Upominki firmowe Upominki firmowe
Menu
Gadżety na prezent Gadżety na prezent Gadżety na prezent
Rozwiń
Gadżety świąteczne Gadżety świąteczne Gadżety świąteczne
Rozwiń
Cofnij
WOW WOW
Menu
Cofnij
Zaprojektuj gadżet Zaprojektuj gadżet
Menu

Etui skórzane

(2 ofert)

Wśród licznych gadżetów firmowych, które można znaleźć w ofercie sklepu OpenGift.pl, szczególnie wyróżniają się etui skórzane. W naszym sklepie tego typu gadżet z własnym nadrukiem zamówisz np. logiem firmy. Spersonalizowane skórzane etui na telefon lub okulary stanowi idealny prezent dla klientów, pracowników lub współpracowników!

Kategorie
Filtry
Sortuj wg:
Domyślnie
FILTRY
Kolor
Cena
Cena
81 zł 211 zł
Marka
Ile produktów potrzebujesz?
Ilość produktów
0 szt. 5000 szt.
Metody znakowania
Domyślnie
Etui skórzane
od 81,12 zł
Dostępność: 223 szt.
Nie ma tutaj tego, czego szukasz?
Pokaż:
30

Wśród licznych gadżetów firmowych, które można znaleźć w ofercie sklepu OpenGift.pl, szczególnie wyróżniają się etui skórzane. W naszym sklepie tego typu gadżet z własnym nadrukiem zamówisz np. logiem firmy. Spersonalizowane skórzane etui na telefon lub okulary stanowi idealny prezent dla klientów, pracowników lub współpracowników!

Ekskluzywne etui skórzane z logiem Twojej firmy

Wszelkiej maści akcesoria czy gadżety skórzane powszechnie kojarzą się z wysoką jakością i luksusem. Nic więc dziwnego, że stanowią one idealny prezent reklamowy, zwłaszcza jeśli przyozdobimy je logiem naszej firmy. W ofercie sklepu OpenGift.pl znajdziesz etui skórzane przeznaczone na wiele przedmiotów codziennego użytku, a także wygodne paski skórzane. Na każdy z tych przedmiotów nanieść możesz własny nadruk, niezależnie od tego, czy mowa tu o logo firmy, czy też grafikach związanych z wyjątkową okazją (urodzinami, komunią, ślubem). W naszym asortymencie znajdziesz również portfele skórzane, a także etui na długopisy skórzane czy skórzane etui na telefon. Wszystko oczywiście z opcją personalizacji własnym nadrukiem.

Etui skórzane to bardzo wygodne akcesorium, które pozwala nam nosić najpotrzebniejsze przedmioty zawsze przy sobie. Można przymocować je do paska, a także nosić w kieszeni lub torbie. W tej drugiej sytuacji skórzane etui na okulary skórzane zapobiega ich uszkodzeniu, podobnie jak skórzane etui na telefon. Z kolei etui na długopisy skórzane sprawia, że te bardzo przydatne przybory do pisania nie zgubią się tak łatwo w torbie. Nie istnieje też ryzyko pobrudzenie innych przedmiotów, z którymi długopisy mają styczność atramentem.

Bardzo przydatne jest również etui na klucze. Takie skórzane akcesorium z jednej strony zmniejsza prawdopodobieństwo ich zgubienia, a z drugiej eliminuje ryzyko przypadkowego zarysowania przez klucz innych trzymanych w torbie czy kieszeni przedmiotów, takich jak telefon.

Skórzane etui na klucze, długopisy czy okulary z OpenGift.pl – świetny gadżet reklamowy

Paski, portfele i etui skórzane dostępne w ofercie sklepu internetowego OpenGift.pl to wysokiej jakości produkty wykonane ze starannie dobranych skór. Etui na okulary skórzane czy skórzane etui na klucze są wodoodporne i w kompleksowy sposób chronią umieszczone wewnątrz przedmioty przez szkodliwymi warunkami zewnętrznymi. Ten aspekt jest szczególnie istotny, gdy mamy na myśli etui na klucze skórzane. Współcześnie znaczna większość aut posiada opcje otwierania drzwi pilotem, również kwestie odpalania silnika coraz częściej rozwiązywane są elektronicznie. Właśnie dlatego tak ważna jest ochrona elektrycznych elementów w kluczach samochodowych przed wilgocią.

Niezależnie czy chcesz kupić etui na okulary skórzane, czy etui na długopisy skórzane, ciekawym pomysłem będzie naniesienie na nie loga swojej firmy. Tego typu gadżet reklamowy z pewnością wyróżni markę z tłumu i będzie towarzyszył klientom, pracownikom czy współpracownikom w życiu codziennym. Za każdym razem, gdy obdarowana osoba tego typu gadżetem będzie wyciągać z kieszeni swoje skórzane etui na klucze, zobaczy logo Twojej firmy. Tego typu galanteria kojarzy się z prestiżem i wysokim statusem społecznym. Właśnie dlatego właśnie etui skórzane jest idealnym sposobem, aby skojarzyć Twoją markę właśnie z takimi wartościami. Przejrzyj pełną ofertę wykonanych ze skóry etui, pasków czy portfeli w asortymencie OpenGift.pl!

Wysokiej jakości skórzane etui na telefon z logiem Twojej firmy

W jaki sposób wykonujemy na etui skórzanym nadruki naszych klientów? W przypadku skóry są na to dwa sposoby – tampodruk i tłoczenie. Pierwsza z nich to technika druku wklęsłego, w której farbę drukarską nakłada się specjalnym miękkim stemplem zwanym tamponem. Dzięki niej na etui na klucze skórzane oraz inne tego typu obiekty można nałożyć grafiki, które mają nawet do 4 kolorów. Nie każdy produkt wykonany ze skóry obecny w naszej ofercie posiada opcję tampodruku – w przypadku niektórych z nich ilość kolorów na grafice będzie z kolei ograniczona. Konkretne informacje łatwo znaleźć na stronie konkretnego produktu. Przed zakupem sprawdź dokładnie jakie opcje spersonalizowania ma wybrany przez Ciebie pasek, portfel lub etui skórzane.

Druga opcja personalizacji to wytłoczenie. W tym przypadku obraz jest odciskany bezpośrednio w skórze, która tworzy etui na długopisy skórzane lub inny podobny produkt. Zaletą tego typu rozwiązania z pewnością jest jego trwałość, a także bardzo elegancki, minimalistyczny efekt końcowy. Z drugiej strony nie pozwala ono na przedstawienie żadnych kolorów – wytłoczenie ma jednolitą barwę.

Niezależnie od tego, na jaką opcję się zdecydujesz, etui skórzane z Twoim nadrukiem stanowi doskonały gadżet reklamowy, bądź prezent na wyjątkową okazję. Dodatkowo pokrowce na telefon, okulary, długopisy czy etui na klucze skórzane są bardzo praktycznymi przedmiotami, które potem używane będą praktycznie codziennie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy OpenGift i sprawdzenia opcji nadruku na poszczególnych produktach.