Koszulki firmowe z logo firmy

Koszulki firmowe to dla wielu firm jeden z pierwszych wyborów dotyczących gadżetów reklamowych. Bo przecież pracownika trzeba w coś ubrać, prawda? Jednak koszulki z logo firmy powinny być tworzone nie tylko z myślą o osobach, które pracują w Twojej firmie. To doskonały pomysł na prezent dla wspólników, a także Twoich klientów. Jakie koszulki reklamowe wybrać, by sprawdzały się przez długi czas? Czym kierować się podczas zakupów i na jaką metodę znakowania postawić?

wszystkie
Kategorie tematyczne
Przedział cenowy
Marki
Metody znakowania
Kolor
Wszystkie kolory
Kategorie
zwiń zwiń
Kategorie tematyczne
Przedział cenowy
Wpisz ilość produktów
Marki
Metody znakowania
Kolor

Koszulki firmowe to dla wielu firm jeden z pierwszych wyborów dotyczących gadżetów reklamowych. Bo przecież pracownika trzeba w coś ubrać, prawda? Jednak koszulki z logo firmy powinny być tworzone nie tylko z myślą o osobach, które pracują w Twojej firmie. To doskonały pomysł na prezent dla wspólników, a także Twoich klientów. Jakie koszulki reklamowe wybrać, by sprawdzały się przez długi czas? Czym kierować się podczas zakupów i na jaką metodę znakowania postawić?

Koszulki firmowe do branży gastronomicznej, ale nie tylko

Odzież reklamowa, taka jak koszulki z logo firmy, ale także kurtki z nadrukiempolary robocze czy bluzy z nadrukiem, to doskonały sposób na to, żeby ujednolicić strój Twoich pracowników. Bardzo często tego typu rozwiązania wykorzystywane są w branży gastronomicznej, gdzie wygląd obsługi ma ogromne znaczenie na postrzeganie całej marki.

Koszulki z logo, na przykład estetyczne koszulki polo, to najczęstszy wybór w przypadku gastronomii. Wyglądają one schludnie i elegancko, prosto, a jednak mają w sobie to „coś”. No i oczywiście są znakowane Twoim logo.

Mogą posiadać też haft z imieniem pracownika, co pozwala marce wyróżnić się na tle innych. Jednak branża gastronomiczna nie jest jedyną, w której wykorzystuje się koszulki firmowe z nadrukiem. Takie produkty popularne są również w sklepach stacjonarnych (niezależnie od branży), czy też w magazynach, w których niezwykle ważne jest ujednolicenie strojów i ich kolorów.

Tam nierzadko wykorzystuje się również kamizelki z nadrukiem, które odróżniają pracowników jednego działu od innego. Koszulki firmowe z nadrukiem to Twój znak rozpoznawczy. A jednak dobrze jest mieć je w swoim portfolio nie tylko ze względu na pracowników. 

Koszulki firmowe dla klientów i wspólników 

Koszulki z własnym logo to produkt reklamowy, nie tylko sposób na ujednolicenie stroju swoich pracowników. A skoro możesz użyć ich jako nośnika reklamy, dlaczego by nie wykorzystać tego w kontakcie ze swoimi klientami i wspólnikami?

Koszulki reklamowe z nadrukiem mogą okazać się doskonałym prezentem z okazji ważnych wydarzeń, takich jak rocznice współpracy. Osoby, z którymi Twoja firma jest związana od dłuższego czasu, z pewnością docenią taki gest. A klienci?

Oni mogą otrzymać t-shirty reklamowe na przykład jako nagrodę w ramach konkursu związanego z wprowadzeniem na rynek nowego produktu. Koszulki z własnym logo to dobry pomysł na upominek, który znaczy trochę więcej, niż kubek i długopis. Podobnie jest z inną odzieżą reklamową, jak softshell z nadrukiem czy bluzy z kapturem.

Pamiętaj, że koszulki firmowe z nadrukiem to coś więcej, niż tylko interesujący gadżet. To także sposób na zamienienie Twojego klienta lub potencjalnego klienta w ambasadora  marki, osobę, która pokazuje logo na swoim ubiorze. W czasach, w których ubrania mają dla niektórych z nas tak wielkie znaczenie, to naprawdę coś fantastycznego dla marki. 

Jak wybrać odpowiednie koszulki z logo firmy?

Niezależnie od tego, czy stawiasz na koszulki reklamowe kupowane z myślą o Twoich pracownikach, czy też klientach lub wspólnikach, musisz zadbać o kilka istotnych elementów danego produktu. Przede wszystkim o jakość.

Koszulki firmowe muszą być wykonane z dobrych jakościowo materiałów, które nie zniszczą się przy pierwszych kilku praniach. Najczęstszy wybór pada oczywiście na bawełnę – ten materiał jest naturalny, przyjemny dla skóry, oddychający i bardzo wytrzymały. Bawełniane koszulki firmowe z nadrukiem pięknie się prezentują.

A jednak nie zawsze są najlepszym rozwiązaniem. Gdy potrzebujesz materiału funkcyjnego, który będzie szybko schnąć, musisz postawić na poliester lub tkaniny z domieszkami poliestru. Na szczęście w OpenGift masz do wyboru tak wiele koszulek z przeróżnych tkanin, że z pewnością znajdziesz taką, która idealnie spełni Twoje potrzeby.

Nie zapomnij także o odpowiednim wyborze fasonu, koloru i rozmiarów. Tym bardziej, jeśli sięgasz po koszulki reklamowe z nadrukiem dla pracowników. Zadbaj o to, by każdy z nich czuł się dobrze, komfortowo i swobodnie.

Koszulki firmowe i znakowanie

No dobrze, wiesz już, jaką koszulkę firmową wybierzesz. Masz w koszyku wszystkie odpowiednie rozmiary i kolory. Teraz przyszedł czas na najważniejsze – znakowanie. To moment, który także świadczyć będzie o jakości wybranego przez Ciebie produktu.

Bo co z tego, że materiał okaże się świetny, gdy logo zniknie po dwóch praniach? Koszulki z logo muszą być wytrzymałe, dlatego odpowiednia metoda znakowania jest tu kluczowa. Najczęściej wybierany i stanowczo najlepszy do koszulek oraz innego rodzaju odzieży reklamowej, jest haft.

Umożliwia Ci użycie nawet ośmiu kolorów, wygląda elegancko i jest długotrwały. A to jest przecież najważniejsze. Haft sprawia, że logo czy też imię lub wybrana przez Ciebie grafika pozostaną na koszulce na długo i zawsze będą wyglądać tak samo dobrze. 

Decyzja została podjęta? Świetnie! Twoje koszulki reklamowe już zaraz będą gotowe do założenia przez zniecierpliwionych pracowników. Zobaczysz, że to był naprawdę dobry wybór.