+48 605 20 30 20 | Pon-Pt 8:00 - 16:00
Cofnij
Gadżety Gadżety
Menu
Eko
Eko
Dom
Dom
Biuro
Biuro
Premium
Premium
Gry i zabawki
Gry i zabawki
Odzież i akcesoria
Odzież i akcesoria
Sport i wypoczynek
Sport i wypoczynek
Targi i eventy
Targi i eventy
Elektronika
Elektronika
Torby i plecaki
Torby i plecaki
Upominki firmowe
Upominki firmowe
Cofnij
Gry i zabawki Gry i zabawki
Menu
Gadżety dla dzieci Gadżety dla dzieci Gadżety dla dzieci
Rozwiń
Cofnij
Sport i wypoczynek Sport i wypoczynek
Menu
Gadżety na wakacje Gadżety na wakacje Gadżety na wakacje
Rozwiń
Gadżety sportowe Gadżety sportowe Gadżety sportowe
Rozwiń
Cofnij
Elektronika Elektronika
Menu
Gadżety elektroniczne Gadżety elektroniczne Gadżety elektroniczne
Rozwiń
Gadżety do telefonu Gadżety do telefonu Gadżety do telefonu
Rozwiń
Nowa technologia Nowa technologia Nowa technologia
Rozwiń
Cofnij
Upominki firmowe Upominki firmowe
Menu
Gadżety na prezent Gadżety na prezent Gadżety na prezent
Rozwiń
Gadżety świąteczne Gadżety świąteczne Gadżety świąteczne
Rozwiń
Cofnij
WOW WOW
Menu
Cofnij
Zaprojektuj gadżet Zaprojektuj gadżet
Menu

Parasole reklamowe z nadrukiem

(217 ofert)

Akcesoria odzieżowe z nadrukiem to bez wątpienia jedną z najciekawszych i najbardziej rozwiniętych kategorii gadżetów reklamowych. Tu znajdziesz nie tylko koszulki, polary, czapki, ale także okulary reklamowe, szale, a nawet…o! parasole reklamowe. Bo kto powiedział, że odzież reklamowa musi być przeznaczona tylko na ciepłe bądź chłodne dni. Są jeszcze te jesienne, deszczowe, gdy marzysz wyłącznie o tym, by schować się przed deszczem. Parasol z nadrukiem Ci to zapewni. Twoim klientom i pracownikom również. No dobrze, dlaczego więc warto sięgnąć po parasolki z nadrukiem?

Pokaż
30
Kategorie
Filtry
Sortuj wg:
Domyślnie
FILTRY
Kolor
Cena
Cena
7 zł 289 zł
Marka
Ile produktów potrzebujesz?
Ilość produktów
0 szt. 5000 szt.
Metody znakowania
Domyślnie
Parasolka manualna LILLE
od 8,99 zł
Dostępność: 14045 szt.
Bestseller
Parasol automatyczny LIMOGES
od 12,17 zł
Dostępność: 9848 szt.
Parasol automatyczny z filtrem UV AVIGNON
od 19,04 zł
Dostępność: 3414 szt.
Parasol wiatroszczelny 27 cali
od 30,03 zł
Dostępność: 7910 szt.
Odblaskowy parasol
od 40,38 zł
Dostępność: 4440 szt.
Parasolka samochodowa
od 37,48 zł
Dostępność: 6514 szt.
Parasol plażowy FORT LAUDERDALE
od 27,86 zł
Dostępność: 864 szt.
Parasol manualny XL HURRICAN
od 24,34 zł
Dostępność: 3002 szt.
Parasol
od 15,98 zł
Dostępność: 3042 szt.
Parasol plażowy
od 38,26 zł
Dostępność: 2000 szt.
Parasol manualny
od 29,79 zł
Dostępność: 3018 szt.
Wiatroodporny parasol manualny
od 48,92 zł
Dostępność: 4061 szt.
Parasol manualny
od 31,13 zł
Dostępność: 3401 szt.
Parasol manualny
od 37,64 zł
Dostępność: 2904 szt.
Parasol manualny
od 39,24 zł
Dostępność: 6716 szt.
Parasol plażowy
od 40,93 zł
Dostępność: 1914 szt.
Wiatroodporny parasol automatyczny, rączka C
od 20,23 zł
Dostępność: 1000 szt.
Parasol wiatroodporny
od 36,33 zł
Dostępność: 1000 szt.
Odwracalny parasol manualny, rączka C
od 50,87 zł
Dostępność: 2000 szt.
Parasol manualny
od 38,03 zł
Dostępność: 935 szt.
Parasolka manualna ERDING
od 24,14 zł
Dostępność: 4657 szt.
Parasol manualny GET SEEN
od 18,65 zł
Dostępność: 3256 szt.
Parasol przeciwsłoneczny
od 34,21 zł
Dostępność: 1750 szt.
Lord Nelson parasol Classic
od 60,84 zł
Dostępność: 1526 szt.
Lord Nelson parasol Compact
od 47,86 zł
Dostępność: 339 szt.
Lord Nelson parasol Golf
od 78,68 zł
Dostępność: 1700 szt.
Lord Nelson parasol Sport
od 71,39 zł
Dostępność: 1079 szt.
Parasol według własnego projektu
od 26,11 zł
Wycena na zamówienie
Tęczowy parasol 27 cali
od 36,07 zł
Dostępność: 5125 szt.
Mały parasol 20.5" Impact AWARE™ rPET
od 47,04 zł
Dostępność: 1523 szt.
Pokaż
30
Pokaż:
30

Akcesoria odzieżowe z nadrukiem to bez wątpienia jedną z najciekawszych i najbardziej rozwiniętych kategorii gadżetów reklamowych. Tu znajdziesz nie tylko koszulki, polary, czapki, ale także okulary reklamowe, szale, a nawet…o! parasole reklamowe. Bo kto powiedział, że odzież reklamowa musi być przeznaczona tylko na ciepłe bądź chłodne dni. Są jeszcze te jesienne, deszczowe, gdy marzysz wyłącznie o tym, by schować się przed deszczem. Parasol z nadrukiem Ci to zapewni. Twoim klientom i pracownikom również. No dobrze, dlaczego więc warto sięgnąć po parasolki z nadrukiem?

Parasol z logo – dużo miejsca na Twoją grafikę

Spotkaliśmy się niejednokrotnie z tym, że firmy wybierały dla siebie niewielki gadżet, na którym ich duże grafiki – rozplanowane na przykład z myślą o kampanii reklamowej – nie były widoczne. Parasole z logo to ogromna przestrzeń do wykorzystania.

Nie tylko na Twoje logo, ale również na grafiki promocyjne czy napisy. Parasole reklamowe to produkty, które idealnie nadają się na różnego rodzaju akcje promocyjne, które powstają z myślą na przykład o nowym produkcie. Parasolki z logo są jednak wybierane najczęściej – chociażby dlatego, że są klasyczne i uniwersalne.

Łatwo podpiąć je pod wszystkie akcje marketingowe i rozdawać klientom niezależnie od tego, jakie działania obecnie promuje Twoja firma. Parasol reklamowy to naprawdę duże pole do popisu. Jeśli masz w firmie kreatywnego grafika, który potrafi działać cuda, na parasolu, ale też kocu czy ręczniku, możesz umieścić przygotowane przez niego grafiki.

Parasole reklamowe z nadrukiem – zawsze przydatne

Akcesoria reklamowe, takie jak chociażby portfele z nadrukiem, kubki, ładowarki czy notatniki, to produkty, z których korzystamy codziennie bądź bardzo często. Dlatego właśnie działy marketingu wielu firm decydują się właśnie na nie. Dodatkowo galanteria reklamowa wiąże się ze swojego rodzaju prestiżem.

To fakty, którym trudno zaprzeczyć. Jak ma się to jednak do parasolek? Przede wszystkim parasol reklamowy z nadrukiem to produkt, który ma się przy sobie bardzo często. Znajduje się w samochodzie czy też torebce bądź plecaku – jako rozwiązanie awaryjne, po które należy sięgnąć wtedy, gdy z chmury nagle zaczyna lać się deszcz. Te sytuacje występują częściej jesienią czy wiosną, rzadziej zimą i latem.

Nie zmienia to jednak faktu, że parasole z nadrukiem są częścią codziennej wyprawki do pracy czy do szkoły wielu osób, które nie chcą dać się zaskoczyć. Co to oznacza dla Ciebie? Twój produkt, czyli parasol z własnym nadrukiem, towarzyszy wielu osobom – przede wszystkim klientom. Jest blisko, oczywiście razem z Twoim logo. Nawet jeśli parasole firmowe są używane tylko w nagłych sytuacjach, są zawsze obok.

Poza tym parasolki to również gadżety, które łatwo przechodzą z osoby na osobę. Wystarczy pożyczyć swoją parasolkę bądź przez przypadek zostawić ją w przychodni czy urzędzie. Zmieniając właściciela, logo zmienia także grupę do której może dotrzeć. Być może to oznacza dla Ciebie nowych klientów, którzy zainteresują się firmą tylko dlatego, że zobaczyli Twoje logo.

Parasole reklamowe dobre dla każdej marki

Niektóre gadżety reklamowe to produkty, które oczyma wyobraźni widzi się tylko w konkretnej branży. Gadżety rowerowe pasują do sklepów rowerowych, balsamy i kosmetyczki to domena branży kosmetycznej. A parasol z nadrukiem? Do jakiej branży będzie pasować ten produkt?

Do każdej! Przecież deszcz może złapać Ciebie, Twoich klientów czy pracowników niezależnie od tego, gdzie i jak pracujesz. To gadżet, który należy do grona produktów uniwersalnych – jak kubki, notatniki czy długopisy. W przeciwieństwie do nich jest jednak bardziej oryginalny i, jak wspomnieliśmy wcześniej, zapewnia naprawdę dużo miejsca dla Twojego logo.

Jeśli więc chcesz poszerzyć portfolio gadżetów reklamowych albo po prostu nie wiesz, który z produktów wybrać, parasol z nadrukiem może okazać się strzałem w dziesiątkę. Parasolki z nadrukiem to również gadżety, które możesz kupić za nieduże pieniądze. Nie musisz się więc obawiać, że Twoja niewielka firma nie może sobie na nie pozwolić. 

Parasole reklamowe – mały, znaczący upominek

Parasol z nadrukiem może wydawać się gadżetem, który wybierany jest rzadko przez marki. Przecież każdy ma już swój parasol. Nie do końca tak jest – parasolki gubimy niezwykle często, zostawiamy je lub oddajemy, a poza tym musimy mieć ich w domu kilka, dla całej rodziny.

Dlatego jeden parasol z logo lubianej firmy będzie w domowym koszu z parasolkami pasować świetnie. Parasole z logo to produkty, które możesz rozdawać na akcjach promocyjnych, na przykład podczas targów. Wtedy możesz dołożyć do nich jeden lub dwa mniejsze gadżety, by stworzyć ciekawą, zróżnicowaną paczkę.

Parasolki z logo to także niejednokrotnie upominki wykorzystywane w konkursach z nagrodami. Zwykle jest nagrodą dodatkową, którą otrzymuje kilku a nawet kilkunastu uczestników. Poza tym parasol reklamowy będzie idealnym upominkiem dla Twoich pracowników i kontrahentów. Niby niewielki, a jednak znaczący.

Parasol z nadrukiem – jaki nadruk wybrać?

Parasolki z nadrukiem charakteryzują się dużą przestrzenią reklamową, jednak musisz zadbać o to, by wybrać odpowiednią metodę nadruku. A właściwie my musimy zadbać o odpowiednią pomoc. Masz szczęście – na nadrukach reklamowych znamy się jak mało kto.

Parasolki z nadrukiem wyjdą z naszej hurtowni perfekcyjnie wykonane. Jedną z najczęstszych metod znakowania takich produktów jest sitodruk. To nadruk, który nanosi się głównie na powierzchnie plastikowe – robi się to za pomocą siatki z emulsją następnie wtłaczaną w Twoje parasole reklamowe.

Drugą metodą jest transfer cyfrowy. To świetny sposób na wykorzystanie pełnego potencjału kolorystycznego Twojego logo bądź innej grafiki. Dodatkowo sam nadruk wykonany jest w bardzo wysokiej jakości. Parasol z logo wykonanym metodą transferu cyfrowego z pewnością będzie wyróżniać się na tle innych.

No dobrze, wyjaśniliśmy już, dlaczego parasole z logo to dobry pomysł na gadżet reklamowy dla Twojej firmy. Co masz zamiar zrobić z tą wiedzą?