+48 605 20 30 20 | Pon-Pt 8:00 - 16:00
Cofnij
Gadżety Gadżety
Menu
Eko
Eko
Dom
Dom
Biuro
Biuro
Premium
Premium
Gry i zabawki
Gry i zabawki
Odzież i akcesoria
Odzież i akcesoria
Sport i wypoczynek
Sport i wypoczynek
Targi i eventy
Targi i eventy
Elektronika
Elektronika
Torby i plecaki
Torby i plecaki
Upominki firmowe
Upominki firmowe
Cofnij
Gry i zabawki Gry i zabawki
Menu
Gadżety dla dzieci Gadżety dla dzieci Gadżety dla dzieci
Rozwiń
Cofnij
Sport i wypoczynek Sport i wypoczynek
Menu
Gadżety na wakacje Gadżety na wakacje Gadżety na wakacje
Rozwiń
Gadżety sportowe Gadżety sportowe Gadżety sportowe
Rozwiń
Cofnij
Elektronika Elektronika
Menu
Gadżety elektroniczne Gadżety elektroniczne Gadżety elektroniczne
Rozwiń
Gadżety do telefonu Gadżety do telefonu Gadżety do telefonu
Rozwiń
Nowa technologia Nowa technologia Nowa technologia
Rozwiń
Cofnij
Upominki firmowe Upominki firmowe
Menu
Gadżety na prezent Gadżety na prezent Gadżety na prezent
Rozwiń
Gadżety świąteczne Gadżety świąteczne Gadżety świąteczne
Rozwiń
Cofnij
WOW WOW
Menu
Cofnij
Zaprojektuj gadżet Zaprojektuj gadżet
Menu

Ładowarki reklamowe z logo

(238 ofert)

Chociaż niektórzy z Twojej rodziny, współpracowników, klientów i przyjaciół mogą nadal polegać na ładowarkach do gniazdek ściennych dołączonych do ich urządzeń, dlaczego nie pomóc im zwiększyć niezależności mobilnej? Od twojej mamy po najlepszego przyjaciela, większość ludzi w twoim życiu prawdopodobnie ma smartfony i potrzebuje najlepszych ładowarek do telefonów komórkowych, aby bateria była zawsze naładowana. Jeśli więc szukasz pomysłu na prezent, ładowarka z nadrukiem pozwoli im zwiększyć żywotność baterii.

Pokaż
30
Kategorie
Filtry
Sortuj wg:
Domyślnie
FILTRY
Kolor
Cena
Cena
1 zł 291 zł
Marka
Ile produktów potrzebujesz?
Ilość produktów
0 szt. 5000 szt.
Metody znakowania
Domyślnie
Ładowarka bezprzewodowa
od 17,76 zł
Dostępność: 18369 szt.
Ładowarka samochodowa z 2 wejściami USB
od 27,55 zł
Dostępność: 40 szt.
Ładowarka do baterii
od 20,13 zł
Dostępność: 563 szt.
Ładowarka indukcyjna KARTHAGO
od 9,72 zł
Dostępność: 10729 szt.
MUV micro. 2-pole
od 48,26 zł
Dostępność: 9385 szt.
Ładowarka bezprzewodowa
od 10,37 zł
Dostępność: 4698 szt.
USB. 3-gniazda hub
od 120,83 zł
Dostępność: 1598 szt.
USB. 3-gniazda hub
od 99,04 zł
Dostępność: 1330 szt.
MUV USB. 2-pole
od 85,80 zł
Dostępność: 1866 szt.
Ładowarka, hub USB
od 16,13 zł
Dostępność: 529 szt.
Indukcyjna ładowarka do telefonu
od 12,79 zł
Dostępność: 2021 szt.
Bezprzewodowa ładowarka do telefonu
od 20,32 zł
Dostępność: 542 szt.
Ładowarka-organizer
od 34,31 zł
Dostępność: 6036 szt.
Teczka A4 z ładowarką
od 111,56 zł
Dostępność: 658 szt.
Bezprzewodowa ładowarka
od 15,98 zł
Dostępność: 6669 szt.
Ładowarka bezprzewodowa
od 9,44 zł
Dostępność: 10992 szt.
Promocja -21%
Stacja pogody z ładowarką
od 82,06 zł
Dostępność: 1514 szt.
Ładowarka bezprzewodowa
od 26,76 zł
Dostępność: 5942 szt.
Bambusowa ładowarka bezprzewodowa
od 25,64 zł
Dostępność: 1722 szt.
Ładowarka samochodowa USB FRUIT
od 4,65 zł
Dostępność: 1202 szt.
Ładowarka bezprzewodowa do telefonu
od 8,66 zł
Dostępność: 28 szt.
Zestaw, adapter sieciowy i ładowarka samochodowa
od 5,43 zł
Dostępność: 614 szt.
Zegar/bezprzewodowa ładowarka
od 134,18 zł
Dostępność: 1118 szt.
Ładowarka bezprzewodowa
od 13,92 zł
Dostępność: 4767 szt.
Bezprzewodowa ładowarka
od 34,01 zł
Dostępność: 1979 szt.
Adapter do ładowania bezprzewodowego
od 1,29 zł
Dostępność: 664 szt.
Ładowarka bezprzewodowa
od 26,06 zł
Dostępność: 594 szt.
Pokaż
30
Pokaż:
30

Chociaż niektórzy z Twojej rodziny, współpracowników, klientów i przyjaciół mogą nadal polegać na ładowarkach do gniazdek ściennych dołączonych do ich urządzeń, dlaczego nie pomóc im zwiększyć niezależności mobilnej? Od twojej mamy po najlepszego przyjaciela, większość ludzi w twoim życiu prawdopodobnie ma smartfony i potrzebuje najlepszych ładowarek do telefonów komórkowych, aby bateria była zawsze naładowana. Jeśli więc szukasz pomysłu na prezent, ładowarka z nadrukiem pozwoli im zwiększyć żywotność baterii.

Nowoczesny hotel - ładowarka z nadrukiem

W dzisiejszym cyfrowym świecie podróżujący zwykle przewożą ze sobą wiele gadżetów i polegają na nich. Ostatnią rzeczą, jakiej ludzie chcą, jest noszenie ze sobą dodatkowych akumulatorów, kabli do ładowania i wielu zasilaczy, aby poradzić sobie ze wszystkimi różnymi urządzeniami. Nie chcą też zmagać się z różnymi międzynarodowymi gniazdkami elektrycznymi ani mieć do czynienia z pokojem, w którym nie ma wystarczającej liczby bezpłatnych punktów ładowania. Jednym ze sposobów rozwiązania problemu ładowania jest wyposażenie pokoi, lobby i innych części wspólnych w ładowarki z nadrukiem do ładowania bezprzewodowego. Goście hotelowi z pewnością docenią nowoczesne podejście do potrzeb klientów, gdy zobaczą ładowarki indukcyjne z nadrukiem, a także takie posunięcie sprawi, że goście chętniej będą polecać Twój hotel innym osobom. 

Prezenty dla klientów firmy IT

W dzisiejszych czasach każdy ma telefon komórkowy, którego używa do różnych czynności. W rzeczywistości trudno jest znaleźć kogoś, kto nie polegałby na swoim telefonie w przypadku połączeń biznesowych lub e-maili. Jednak nie ma znaczenia, jak drogi jest ich telefon — żywotność baterii nigdy nie wystarcza do ciągłego użytkowania. Przydałaby się ładowarka z nadrukiem… I chociaż niektóre telefony mogą działać dłużej niż inne, wszystkie w końcu wyczerpią się. Na szczęście właśnie tam wkraczasz Ty i Twoje bezprzewodowe ładowarki z nadrukiem do telefonów! Kiedy wręczysz klientom ładowarki reklamowe, dajesz im jeden z najważniejszych przedmiotów na świecie. Dzięki temu masz pewność, że ludzie docenią Twój prezent i będą z niego stale korzystać. Nie musisz się martwić, że zmarnujesz pieniądze na ładowarki reklamowe, które zostaną natychmiast wyrzucone.

Wyposażenie nowoczesnego biura

Dokonaj niewielkiej, ale znaczącej poprawy w biurze. Wielu pracowników często boryka się z koniecznością posiadania wielu ładowarek i nie dotyczy to tylko osób posiadających wiele gadżetów. Często ludzie kupują ładowarkę do każdego miejsca, które często odwiedzają, na przykład do domu, samochodu i miejsca pracy. Podczas gdy wielu pracowników ma pod ręką ładowarkę przy swoich biurkach, czasami będą musieli pozostać w kontakcie w obszarach wspólnych, takich jak miejsca do odpoczynku, spiżarnie i kafeterie oraz sale konferencyjne. Aby telefony były podłączone, a pracownicy wydajni, ładowarka z nadrukiem może stać się podstawowym wyposażeniem w całej przestrzeni biurowej.

Dekoracje do sali konferencyjnej 

Wzajemna komunikacja zarówno pomiędzy pracownikami, jak i klientami oraz współpracownikami jest jednym z kluczowych elementów każdej organizacji. Sale konferencyjne to miejsca, które wymagają specjalnie przemyślanego wyposażenia, w końcu nie chcemy aby kawa, która towarzyszy nam podczas długiego spotkania, rozlała się na kable i ładowarki. Ładowarki z nadrukiem bezprzewodowe to idealne rozwiązanie do ładowania telefonów komórkowych w sali konferencyjnej. Jeśli ładowanie telefonu komórkowego jest tak łatwe, jak położenie go przed sobą, pracodawcy przekonają się, że ich pracownicy rzadziej będą tracić czas na poruszanie się po biurze, aby wielokrotnie zasilać telefony w ciągu dnia. 

Prezenty świąteczne dla pracowników - ładowarki reklamowe

Ilość czasu, jaki spędzamy ze współpracownikami — osobiście lub wirtualnie — nie jest bez znaczenia. W rzeczywistości istnieje spora szansa, że ​​każdego dnia spędzasz z nimi więcej czasu niż z przyjaciółmi, a nawet rodziną. Twoi koledzy z biura popijają kawę tak jak ty wczesnym rankiem, pomagają przy dużych i małych projektach i oferują wsparcie, gdy tego potrzebujesz. Niezależnie od tego, czy szukasz prezentów dla współpracowników w ramach wymiany prezentów zespołowych, czy też wybierasz coś specjalnego dla swojego biurowego przyjaciela, jesteśmy przekonani, że te bezprzewodowe ładowarki z nadrukiem podbiją ich serca. Jeśli jednak Twój zespół pracuje zdalnie, możesz pomóc zoptymalizować ich produktywność dzięki niestandardowym podkładkom do ładowania bezprzewodowego. Oprócz usprawnienia domowego biura, te wysokiej klasy, wielofunkcyjne, bezprzewodowe podkładki ładujące zapewnią użytkownikom postęp technologiczny. Dzięki podkładkom ładującym bezprzewodowo możliwości projektowe są nieograniczone! 

Personalizowane bezprzewodowe ładowarki z logo

Zminimalizowanie kolekcji kabli plątających się pod biurkiem współpracownika jest darem samym w sobie. Jeden z najlepszych sposobów na to? Podkładka do ładowania bezprzewodowego. Ten prezent nie tylko pomaga uporządkować chaos, ale jest po prostu wygodniejszy w użyciu. Różnorodny styl tych gadżetów pozwoli Ci dopasować gadżety elektroniczne pod konkretne wymagania osoby, którą chcesz obdarować. Bezprzewodowe ładowarki z logo mają modne wzornictwo, które sprawia, że ​​każda przestrzeń wygląda bardziej wyrafinowanie. Wybierz spośród pionowych stacji ładujących lub połączonych z organizatorami, notatnikiem. Okaż uznanie swoim współpracownikom.

Podkładki do ładowania bezprzewodowego są wysoce konfigurowalne, dzięki czemu możesz dodać do nich swoją wiadomość i logo. Dzięki temu sprawdzi się nawet jako Twoja wizytówka dla firm. Kiedy Twoi pracownicy będą nosić ten przenośny power bank w miejscach publicznych, będzie to rzeczywiście świetny sposób na reklamę Twojej marki. Ponadto ładowarki z logo to świetny gadżet promocyjny na biurko, który sprawi, że Twoja wiadomość pozostanie w pamięci każdego, kto ją zobaczy.