Nadruki na odzieży
Drukarnia Internetowa
Odzież reklamowa
Loading...
Gadżety reklamowe które ułatwiają życie

Gadżety reklamowe które ułatwiają życie

Podczas wyboru gadżetów reklamowych jako firma, zostaną one wybrane najczęściej zgodnie z wizerunkiem marki oraz grupą docelową. Jest jednak pewna grupa gadżetów reklamowych, które poprzez swój charakter, pasują do większości grup docelowych, poprzez swój unikalny charakter.

 

Nowe technologie, a problem z baterią pozostaje

Co roku producenci smartfonów prezentują telefony z coraz lepszym aparatem, większą ilością ram, czy najnowszym procesorem. Jednakże problem z z smartfonami od wielu lat pozostaje taki sam, jest to problem z baterią. Gadżetem reklamowym, który z pewnością ułatwi życie wielu osobom jest powerbank z latarką. Pozwoli nie tylko naładować telefon, ale również może przydać podczas szukania np, kluczy.

gadżet reklamowy do komórek

 

Gadżet reklamowy, który jest niezbędny w upalne dni

 

Okresy letnie stają się coraz cieplejsze, przez co każdy szuka ochłody. Warto w tym okresie wyjść naprzeciw klientom lub kontrahentom i podarować im wiatraczek, który dostarczy chłodnego powietrza

 

gadżet reklamowy w formie wiatraczkaZestaw MacGyvera w kieszeni

Z pewnością znaczna część Państwa kontrahentów oraz klientów miała przyjemność zapoznać się z serialem MacGyver. Gadżet reklamowy w formie wielofunkcyjnego scyzoryka potrafią pomóc z wyjść  wielu opresji.scyzoryk reklamowy

 

Źródło światła pod ręką

Klucze są przedmiotem, który bardzo często zawsze mamy przy sobie. Jednak są w życiu momenty, w których występuje potrzeba sięgnięcia po źródło światła, aby znaleźć np. zagubiony przedmiot.

 

bryloczek reklamowy

 

Zamiast dodawać nowy przedmiot, o którym należy pamiętać, aby zabrać ze sobą, wystarczy gadżet reklamowy w formie bryloczka do kluczy, który jest równocześnie latarką.

 

Przedstawiliśmy Państwu tylko niektóre gadżety reklamowe, które ułatwiają życie w niektórych sytuacjach. Jeżeli chcą Państwo zapoznać się ze wszystkimi gadżetami reklamowymi, które oferujemy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony głównej.

 

OpenGift.pl w liczbach
32686 Klientów
73959 Zamówień
85 Pracowników
12 Lat na rynku