Nadruki na odzieży
Drukarnia Internetowa
Odzież reklamowa
Loading...
Wakacyjne gadżety reklamowe

Wakacyjne gadżety reklamowe

Wakacje to idealna pora roku na zamawianie i dystrybucję promocyjnych prezentów marketingowych dla obecnych i potencjalnych klientów. Być może chcesz zapytać dlaczego? Odpowiedź jest prosta: letnie gadżety reklamowe są:

 • zabawne,
 • ekscytujące
 • często niedrogie

Stanowią one idealne połączenie z wakacyjnymi kampaniami reklamowymi wszelkiego rodzaju. Nic więc dziwnego, że na rynku jest dostępnych tak wiele atrakcyjnych promocyjnych prezentów marketingowych. Warto przejrzeć ten ogromny katalog letnich artykułów promocyjnych, które pomogą każdej firmie, bez względu na branżę w podboju wybranej niszy. Są świetnym dodatkiem w dialogu z obecnymi klientami, jak i sprawdzoną „przynętą” w kontaktach z potencjalnymi klientami.

Wakacyjne gadżety reklamowe – co mamy do wyboru?

Od promocyjnych artykułów plażowych po niestandardowe kosmetyki reklamowe. Odo spersonalizowanych breloczków, czapek do bejsbolu do bukłaków na wodę. Jeśli chodzi o wakacyjne gadżety reklamowe właściwie nie ma ograniczeń - przed klientem stoi cała gama rozmaitości. Wobec tak dużej ilości ekscytujących prezentów, które możesz rozdać przez wakacje – na pewno, jeśli jesteś oszczędny, znajdziesz takie, które możesz później dalej rozdawać przez cały rok. Ma to znaczenie, jeśli w czasie wakacyjnych akcji promocyjnych nie wyczerpałeś do końca ich potencjału.

Jak wybrać odpowiednie gadżety promocyjne na wakacje?

Teraz kiedy już wiesz, że też chcesz skorzystać z możliwości, jakie dają te gadżety i uznałeś, że jesteś gotowy do złożenia zamówienia, po prostu musisz zdecydować, które konkretne produkty w kategorii gadżety na wakacje i podróż Twoim zdaniem najlepiej będą reprezentować Twoją firmę lub organizację.

Jeśli jesteś zdania, że Twoi klienci lub potencjalni klienci spędzają dużo czasu na świeżym powietrzu lub na imprezach towarzyskich, zamów partię spersonalizowanych toreb termicznych w zestawie z balsamami do ust. To dzięki Tobie Klienci będą mogli zachować w letni skwar napoje przyjemnie schłodzone, jednocześnie chroniąc swoje wargi przed szkodliwymi promieniami słońca.

Jeśli działasz na południu naszego kraju bądź też uważasz, że Twoja grupa odbiorców preferuje wakacje nad wodą - spójrz na promocyjne artykuły plażowe, takie jak:

 • komplety do zabawy w piasku,
 • spray na wodę,
 • pokrowiec na smartfon.

Wszystko to jest bardzo przydatne dla tych firm, które chcą wspomóc swoich Klientów na wakacjach cieplejszych miejscach – a tym samym ocieplić imię marki.

gadżety sportowe

Gadżety sportowe – dobry pomysł na nagrody promocyjne

Jeśli na przykład, organizujesz event firmowy czy piknik i w związku z tą okazją zawody, możesz tez odpowiednimi akcesoriami promocyjnymi z logo firmy nagrodzić sportowców. Aby to zrobić spójrz na gadżety sportowe i zamów partię.

Do wyboru masz między innymi:

 • gadżety reklamowe fitness
 • akcesoria rowerowe z nadrukiem
 • akcesoria plażowe z nadrukiem
 • akcesoria kempingowe z nadrukiem
 • krokomierze i stopery z nadrukiem
 • lornetki z nadrukiem
 • poncho i peleryny
 • worki i torby sportowe
 • okulary reklamowe

To pokazuje, że czasami naprawdę wystarczy piłka nożna lub piłka plażowa, by godzinami zająć grupę docelową i dobrze się jej później kojarzyć. Bez względu na wybrany z oferty sportowych gadżetów prezent na lato pamiętaj, że zawsze masz możliwość spersonalizowania swojej oferty letnich produktów promocyjnych dowolnym hasłem, grafiką czy logo firmy.

Jak zamówić odpowiednie gadżety promocyjne na lato?

Aby móc wykorzystać do swoich potrzeb biznesowych najlepsze letnie artykuły promocyjne, musisz najpierw wybrać coś z szerokiej oferty dostępnych przedmiotów. Po zawężeniu wyboru będzie Ci dużo łatwiej podjąć ostateczną decyzję i określić w jaki sposób chcesz je spersonalizować, by ostatecznie uzyskać najlepszy efekt.

Na wybranych wakacyjnych artykułach możesz umieścić:

 • wiadomość marketingową
 • propozycję ofertową
 • informacje kontaktowe firmy
 • logo

cokolwiek innego, co według Ciebie będzie skutecznie promować biznes.

Aby efekt był naprawdę zgodny z oczekiwaniami, stosuje się dzisiaj wyrafinowane procesy imprintingu, co pozwala tworzyć wytrzymałe i atrakcyjne nadruki na różnych promocyjnych gadżetach. Oczywiście nie zapomnij też wybrać odpowiednią wielkość zamówienia, która będzie uwzględniać wszystkie Twoje obecne i przyszłe potrzeby marketingowe - pamiętając, że zwykle większa zamawiana ilość pozwala znacząco obniżyć koszt jednostkowy każdego upominku reklamowego.

Gadżety gotowe? Teraz te wakacje należą do Twojej firmy!

Ostatnio dodane artykuły
Bartosz Biżmak 18 kwiecień 2019
Wakacje to idealna pora roku na zamawianie i dystrybucję promocyjnych prezentów marketingowych dla obecnych i potencjalnych klientów. Być może chcesz zapytać dlaczego?
Bartosz Biżmak 12 kwiecień 2019
Wakacje to idealna pora roku na zamawianie i dystrybucję promocyjnych prezentów marketingowych dla obecnych i potencjalnych klientów. Być może chcesz zapytać dlaczego?
Bartosz Biżmak 05 kwiecień 2019
Wakacje to idealna pora roku na zamawianie i dystrybucję promocyjnych prezentów marketingowych dla obecnych i potencjalnych klientów. Być może chcesz zapytać dlaczego?
Najpopularniejsze gadżety reklamowe - kwiecień 2019
Promocja -47%
Super  OFERTA!
od 30,43 zł od 16,10 zł
Promocja -22%
od 19,07 zł od 14,90 zł
Promocja -20%
od 3,22 zł od 2,57 zł
Promocja -36%
od 3,27 zł od 2,10 zł
Promocja -12%
od 4,81 zł od 4,25 zł
Promocja -43%
od 0,84 zł od 0,48 zł
Promocja -38%
od 7,39 zł od 4,61 zł
Promocja -49%
od 14,90 zł od 7,61 zł
Promocja -34%
od 7,34 zł od 4,83 zł
Promocja -54%
od 0,89 zł od 0,41 zł
Promocja -46%
od 3,01 zł od 1,62 zł
Nie znalazłeś produktu?
OpenGift.pl w liczbach
37326 Klientów
76487 Zamówień
85 Pracowników
12 Lat na rynku