Kubki reklamowe z nadrukiem

Kubki promocyjne - wybierz dowolne biurko z dowolnego miejsca na całym świecie, a prawdopodobnie będzie na nim promocyjny kubek, czy to wypełniony kawą, gumkami czy długopisami. Nietypowe i oryginalne kubki reklamowe ceramiczne, z uszami, jak również silikonową osłonką w różnych kolorach - wszystko w OpenGift. Kubek do kawy z nadrukiem to doskonały pomysł na prezent reklamowy, jest bardzo praktyczny, dlatego wiele firm decyduje się właśnie na kubek reklamowy. Modne wzory kubków, które idealnie nadają się do znakowania. Kubek z nadrukiem to doskonały pomysł na prezent reklamowy. Praktyczny wymiar tego gadżetu sprawia, że wiele firm decyduje się właśnie na ten rodzaj prezentu. Bez względu na warunki pogodowe, charakter eventu, czy okoliczności, w których jest wręczany, stanowi ponadczasową formę podarunku. Przy okazji projektu oddajemy do dyspozycji nasze studio graficzne, które pomoże Państwu w doborze odpowiedniego wzoru na kubek.

Kubki z własnym nadrukiem to jeden z najstarszych i najczęściej stosowanych gadżetów reklamowych. Po części wynika to z jego uniwersalności – może służyć do tysiąca różnych rzeczy np. zastąpić piórnik, doniczkę, młotek (jednorazowo) lub cokolwiek wyobraźnia podsunie na myśl.

Kubki z twoim nadrukiem to jednak przede wszystkim powierzchnia reklamowa, eksponowana często w najbardziej widocznych miejscach – na biurkach, a więc miejscu na które jako pierwsze wędruje wzrok naszego klienta zaraz po wymianie spojrzeń i uściśnięciu dłoni.

wszystkie
Kategorie tematyczne
Sortuj wg:
alfabetycznie
Sortuj wg:
alfabetycznie
najpopularniejsze
cena malejąco
cena rosnąco
Kategorie
zwińzwiń
Kategorie tematyczne