Maseczki z nadrukiem, maseczki z logo firmy

Maseczki stały się nieodłączną częścią naszej codzienności. Mijamy je na twarzach ludzi każdego dnia – w komunikacji miejskiej, na ulicach, w sklepach. Dlatego nie jest dziwnym, że coraz więcej firm decyduje się na stworzenie swoich własnych, dedykowanych maseczek firmowych. Maseczki z logo firmy to jeden z niespodziewanych gadżetów, który staje się coraz bardziej popularny.

wszystkie
Kategorie tematyczne
Przedział cenowy
Marki
Kolor
Wszystkie kolory
Kategorie
zwiń zwiń
Kategorie tematyczne
Przedział cenowy
Wpisz ilość produktów
Sublimacyjna maseczka twarz SM
od 5,18 zł od 3,99 zł
1 kolor
Wyprzedaż
Sublimacyjna maseczka L
od 6,13 zł od 3,51 zł
1 kolor
Wyprzedaż
Maseczka ochronna
od 0,52 zł
1 kolor
Maseczka Taranto
od 0,14 zł
2 kolory
Zestaw maseczek ochronnych FFP2
od 132,02 zł
1 kolor
Maseczka ochronna TRABZON
od 0,52 zł
2 kolory
Maseczka FFP2 La Rioja
od 1,12 zł
1 kolor
Osłona na nos i usta
od 2,04 zł
1 kolor
Maseczka wielokrotnego użytku
od 7,05 zł
1 kolor
Maseczka ochronna Pontia Navy
od 47,48 zł
1 kolor
Nie ma tutaj tego, czego szukasz?

Maseczki stały się nieodłączną częścią naszej codzienności. Mijamy je na twarzach ludzi każdego dnia – w komunikacji miejskiej, na ulicach, w sklepach. Dlatego nie jest dziwnym, że coraz więcej firm decyduje się na stworzenie swoich własnych, dedykowanych maseczek firmowych. Maseczki z logo firmy to jeden z niespodziewanych gadżetów, który staje się coraz bardziej popularny.

Maseczka z nadrukiem, bo dbasz o zdrowie

Maseczki higieniczne to rzecz niezbędna w dzisiejszych pandemicznych czasach. Jednak wbrew pozorom maseczki firmowe nie stracą daty ważności. Mogą być noszone jako ochrona przed smogiem w większych miastach. W aglomeracjach takich jak Tokio czy Hongkong, maseczki noszone są nie od dziś. Dlaczego warto wybrać akurat taki gadżet reklamowy?

Przecież maseczki z logo firmy nie są koniecznością. Owszem, nie są – możesz zdecydować się także na maseczki jednorazowe z nadrukiem na opakowaniu, by podarować je swoim pracownikom i pokazać wyraźnie, że dbasz o wszystkie ich potrzeby, także zdrowotne. W tych dość trudnych czasach maseczka podarowana pracownikowi może być również jasnym sygnałem, że oczekujesz jej noszenia w firmie bądź podczas spotkań z klientami. To dobry sposób na przekazanie jasnych wytycznych dotyczących zachowania bezpieczeństwa w Twojej firmie.

Maseczka z nadrukiem nie musi być nudna

Maseczki higieniczne nie stały się elementem naszego ubioru nie z powodów estetycznych, ale zdrowotnych. Nosimy je ze względu na przepisy, a jednak staramy się, by były nie tylko skuteczną ochroną przed drobnoustrojami, ale również czymś, co pasuje do nas, do ubioru i charakteru. Dlatego też na rynku znaleźć można wiele maseczek w różnych kolorach i wzorach, które trochę odbiegają od tradycyjnych białych czy niebieskich masek medycznych. 

Akcesoria sanitarne nie muszą być pozbawione stylu – zwłaszcza jeśli wybierasz się na biznesowe spotkanie, podczas którego obowiązuje elegancki ubiór. W takich sytuacjach możesz wybrać maseczkę ochronną Byron bądź też elegancką, dwuwarstwową maseczkę Pierre Cardin, dostępną w różnych wariantach kolorystycznych.

Jeśli stawiasz na prostotę i wyraźne logo Twojej firmy, wybierz trójwarstwową maseczkę ochronną Trabzon, która jest modelem nie tylko wygodnym, ale przede wszystkim uniwersalnym. Będzie świetnie prezentować się u każdego z Twoich pracowników.

Maseczka z nadrukiem – sprytna forma reklamy

Maseczki z logo firmy nie są oczywiście jedynie sposobem na chronienie swoich pracowników czy też eleganckim dodatkiem, na który jesteśmy w dzisiejszych czasach zmuszeni. To również sprytna forma reklamy, która widoczna jest właściwie wszędzie. Ze względu na to, że maseczki higieniczne noszone są wszędzie – nie tylko w pracy, ale również w innych firmach, sklepach czy na ulicach.

Nietrudno zatem zauważyć wyróżniające się logo znajdujące się na twarzy mijanej osoby. Estetyczna maseczka i ciekawe logo mogą zainteresować każdego – być może na tyle, by sprawdzić, czym zajmuje się Twoja firma. Pamiętaj, że gadżety reklamowe z nadrukiem noszone przez Twoich pracowników, to świetny sposób na reklamowanie firmy. Pracownicy stają się bowiem ambasadorami marki.

Maseczki z nadrukiem i…co jeszcze?

Maseczki z logo firmy to nie jedyny gadżet z tej kategorii, który warto podarować swoim pracownikom. Wybrać możesz także inne produkty oznaczone Twoim logo:

  • Etui na maseczkę – poręczne i przede wszystkim higieniczne. Umożliwia łatwe przechowywanie maseczki bez ryzyka, że zostanie ona ubrudzona. Jest niewielkie, więc można zmieścić je w torebce, plecaku czy nawet kieszeni lub schowku samochodowym.
  • Zestaw w pudełku – nie tylko maseczka, ale i butelka na płyt do dezynfekcji. Taki zestaw przyda się podczas każdej podróży służbowej, gdy konieczne jest zachowanie największej dbałości o bezpieczeństwo. Maseczka z jonami srebra może oczywiście posiadać logo Twojej firmy.

Maseczka z nadrukiem to dzisiaj nie tylko sposób na ochronę pracowników, ale także na zareklamowanie swojej firmy. Idealne połączenie funkcjonalności i świetnego marketingu.