+48 605 20 30 20 | Pon-Pt 8:00 - 16:00
Cofnij
Gadżety Gadżety
Menu
Eko
Eko
Dom
Dom
Biuro
Biuro
Premium
Premium
Gry i zabawki
Gry i zabawki
Odzież i akcesoria
Odzież i akcesoria
Sport i wypoczynek
Sport i wypoczynek
Targi i eventy
Targi i eventy
Elektronika
Elektronika
Torby i plecaki
Torby i plecaki
Upominki firmowe
Upominki firmowe
Cofnij
Gry i zabawki Gry i zabawki
Menu
Gadżety dla dzieci Gadżety dla dzieci Gadżety dla dzieci
Rozwiń
Cofnij
Sport i wypoczynek Sport i wypoczynek
Menu
Gadżety na wakacje Gadżety na wakacje Gadżety na wakacje
Rozwiń
Gadżety sportowe Gadżety sportowe Gadżety sportowe
Rozwiń
Cofnij
Elektronika Elektronika
Menu
Gadżety elektroniczne Gadżety elektroniczne Gadżety elektroniczne
Rozwiń
Gadżety do telefonu Gadżety do telefonu Gadżety do telefonu
Rozwiń
Nowa technologia Nowa technologia Nowa technologia
Rozwiń
Cofnij
Upominki firmowe Upominki firmowe
Menu
Gadżety na prezent Gadżety na prezent Gadżety na prezent
Rozwiń
Gadżety świąteczne Gadżety świąteczne Gadżety świąteczne
Rozwiń
Cofnij
WOW WOW
Menu
Cofnij
Zaprojektuj gadżet Zaprojektuj gadżet
Menu

Ręczniki reklamowe z nadrukiem

(89 ofert)

W naszym mniemaniu gadżety reklamowe powinny charakteryzować się kilkoma cechami. To właśnie one sprawiają, że produkt działa na wielu płaszczyznach. To między innymi funkcjonalność, ale także wysoka jakość i oczywiście cena dopasowana do potrzeb klienta. W swojej hurtowni mamy wiele produktów reklamowych, które spełniają te i inne kryteria. Jednymi z nich są ręczniki z napisem, które, choć wydają się niepozornym gadżetem, mają ogromną siłę przebicia. Wiele marek wybiera ręczniki z nadrukiem do swojego portfolio gadżetów i nie żałuje tej decyzji. Dlaczego? Chętnie Ci o tym opowiemy.

Pokaż
30
Kategorie
Filtry
Sortuj wg:
Domyślnie
FILTRY
Kolor
Cena
Cena
4 zł 236 zł
Marka
Ile produktów potrzebujesz?
Ilość produktów
0 szt. 5000 szt.
Metody znakowania
Domyślnie
Dom
Dom
Ręcznik bawełniany kolorowo tkany
od 13,26 zł
Wycena na zamówienie
Ręcznik bawełniany reliefowy
od 9,72 zł
Wycena na zamówienie
Ręcznik bawełniany z logo w bordiurze
od 9,72 zł
Wycena na zamówienie
Ręcznik sportowy SPORTY
od 6,87 zł
Dostępność: 2878 szt.
Bestseller
Ręcznik LOBOS Schwarzwolf
od 35,19 zł
Dostępność: 2430 szt.
Ręcznik plażowy
od 18,21 zł
Dostępność: 20382 szt.
Ręcznik
od 7,10 zł
Dostępność: 3298 szt.
Wyprzedaż
Ręcznik | Lennon
od 26,59 zł
Dostępność: 318 szt.
Ręcznik
od 5,44 zł
Dostępność: 4000 szt.
Ręcznik
od 11,91 zł
Dostępność: 4006 szt.
Ręcznik
od 33,15 zł
Dostępność: 2003 szt.
Ręcznik chłodzący
od 14,95 zł
Dostępność: 4010 szt.
Ręcznik sportowy LANAO
od 26,21 zł
Dostępność: 240 szt.
Ręcznik | Gregory
od 6,65 zł
Dostępność: 900 szt.
Ręcznik sportowy LANAO Schwarzwolf
od 29,68 zł
Dostępność: 1752 szt.
Ręcznik
od 10,88 zł
Dostępność: 2002 szt.
Ręcznik turystyczny MALAREN Schwarzwolf
od 49,72 zł
Dostępność: 4121 szt.
Ręcznik dziecięcy-królik
od 4,06 zł
Dostępność: 14162 szt.
Ręcznik z etui, RPET
od 6,61 zł
Dostępność: 18929 szt.
Ręcznik baweł. Organ. 100x50
od 14,66 zł
Dostępność: 6234 szt.
Ręcznik baweł. Organ.  140x70
od 27,84 zł
Dostępność: 4423 szt.
Ręcznik baweł. Organ.  180x100
od 54,29 zł
Dostępność: 2553 szt.
Lord Nelson ręcznik
od 36,62 zł
Dostępność: 1148 szt.
Lord Nelson ręcznik Terry z certyfikatem Fair Trade
od 102,32 zł
Dostępność: 961 szt.
Lord Nelson Victory Hamam Solid
od 53,00 zł
Dostępność: 1 szt.
Lord Nelson Victory ręcznik kuchenny 2-pak
od 81,99 zł
Dostępność: 82 szt.
Lord Nelson Victory ręcznik kuchenny 2-pak Koster
od 48,49 zł
Dostępność: 1733 szt.
Lord Nelson Victory ręcznik Stripe
od 84,95 zł
Dostępność: 72 szt.
Queen Anne ręcznik
od 25,75 zł
Dostępność: 3046 szt.
Ręcznik golfowy
od 23,92 zł
Dostępność: 1498 szt.
Pokaż
30
Pokaż:
30

W naszym mniemaniu gadżety reklamowe powinny charakteryzować się kilkoma cechami. To właśnie one sprawiają, że produkt działa na wielu płaszczyznach. To między innymi funkcjonalność, ale także wysoka jakość i oczywiście cena dopasowana do potrzeb klienta. W swojej hurtowni mamy wiele produktów reklamowych, które spełniają te i inne kryteria. Jednymi z nich są ręczniki z napisem, które, choć wydają się niepozornym gadżetem, mają ogromną siłę przebicia. Wiele marek wybiera ręczniki z nadrukiem do swojego portfolio gadżetów i nie żałuje tej decyzji. Dlaczego? Chętnie Ci o tym opowiemy.

Ręcznik personalizowany – idealna reklama dla wielu branż

Ręczniki personalizowane mogą kojarzyć Ci się głównie z markami letnimi, które starają się promować swoje produkty w okresie wakacyjnym, na plażach czy basenach. Dużo w tym prawdy. Ręczniki reklamowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem właśnie wtedy, gdy lato się zbliża, a konkursy na produkty związane z wygodą i odpoczynkiem nabierają rozmachu. Jednak to nie wszystkie sytuacje, w których ręcznik reklamowy może Ci się przydać. Ręczniki z logo, które posiadamy w swojej ofercie, to nie tylko duże ręczniki z nadrukiem na zamówienie.

To także gadżety do domu i kuchni, które możesz włączyć do swojej kampanii reklamowej jako marka z branży gastronomicznej czy dekoracyjnej. W hurtowni posiadamy nawet dziecięce koce maskotki, które sprawdzą się w branży parentingowej. Znajdziesz tu także ręczniki sportowe, które mogą pomóc w promowaniu marek powiązanych ze sportem na różne sposoby.

Ręcznik firmowy ma wiele imion, a my staramy się odkryć je wszystkie przed Tobą, by umożliwić Ci jak najlepszy wybór dla Twojej marki. No dobrze, wiesz już, że ręcznik z logo firmy niekoniecznie musi być produktem wakacyjnym. Możesz „ograć” go na wiele sposobów. Jednak dlaczego w ogóle Ci się to opłaca? Co takiego może zaoferować Ci akurat ten gadżet reklamowy?

Ręczniki z logo firmy to same zalety

Uzgodniliśmy już, że ręczniki firmowe sprawdzą się we wielu branżach. Naprawdę nie musisz obawiać się, że to dobry wybór wyłącznie dla marek, które pragną promować się latem na plażach. Wszystko bowiem zależy od produktu, jaki wybierzesz, a w naszej hurtowni ręczniki z napisem prezentują się zawsze świetnie, nawet pomimo różnego przeznaczenia.

Ręcznik z nadrukiem może być odpowiednim gadżetem reklamowym dla Twojej marki. Jednak co takiego Ci on zapewnia? Dlaczego warto postawić na ręcznik personalizowany, zamiast na inne akcesoria?

  • Duża powierzchnia, idealna do pokazania Twojego logo – ręczniki personalizowane, nawet te, które przeznaczone są do użytku kuchennego, gwarantują Ci naprawdę sporą powierzchnię, na której możesz pokazać swoje logo, ale nie tylko. To dobry gadżet skrojony w sam raz na kampanię reklamową. Możesz umieścić na nim większą grafikę z napisem, a wszystko to będzie czytelne. Podobnie działają koce reklamowe, które gwarantują fantastyczną powierzchnię, na której można zaprezentować wiele elementów związanych z kampanią Twojej marki.
  • Praktyczność – mówiliśmy już o tym, że w naszym mniemaniu gadżety reklamowe powinny być praktyczne. To nie tylko czcze gadanie. Tak jest w rzeczywistości. Twoi klienci, ale też pracownicy czy współpracownicy, otrzymują wiele gadżetów reklamowych, które mają mniejsze lub większe zastosowanie w ich życiu. Z dużym prawdopodobieństwem te produkty piętrzą się w ich domach bądź nawet lądują na śmietniku, jeśli są nieużywane. A co zrobić, by były używane? Wybrać gadżet praktyczny i funkcjonalny, z którego można korzystać każdego dnia. Takie są właśnie ręczniki reklamowe. Te plażowe zabierane są na plaże i baseny, ręcznik reklamowy kuchenny jest w ciągłym użyciu, a ręczniki z logo sportowe czekają w szafie na wyjście na siłownię. Wybierając taki gadżet reklamowy masz pewność, że klient będzie ciągle obcować z Twoją marką.
  • Duży wybór – staramy się, by zapewnić Ci szeroki wybór wszystkich gadżetów w naszej hurtowni. Jednak nie zawsze jest to możliwe. Ręczniki z logo akurat nie nastręczają żadnych trudności w tej kwestii. Na rynku jest ich dużo, co umożliwia Ci swobodny wybór rozwiązania idealnego dla Twojej marki. Chodzi tu nie tylko o rodzaj ręcznika, ale także o jego cenę, materiał. Wszystko to sprawia, że ręcznik z nadrukiem na zamówienie jest gadżetem idealnym, bo dopasowanym do Ciebie pod wieloma względami.  

Ręczniki z nadrukiem na zamówienie w różnych akcjach marketingowych 

Ręcznik z logo może służyć jako jeden z głównych gadżetów reklamowych Twojej marki. Tak dzieje się często w przypadku marek kojarzonych z wakacjami. Ręcznik firmowy jest wtedy najważniejszym nośnikiem reklamowym – oczywiście oprócz social mediów.

Jednak ręcznik z logo firmy to nie tylko wakacje i plaża. Sprawdzi się on w wielu różnych akcjach marketingowych. Możesz dołączyć go do paczki prezentowej dla swoich pracowników. Na święta lub urodziny, a może inne ważne okazje, które obchodzicie w swojej firmie. To miły upominek, nawet jeśli jest drobny.

Głównie ze względu na swoją praktyczną stronę. Oczywiście ręczniki z logo firmy to także idealny prezent konkursowy. Zwłaszcza jeśli jest naprawdę dobrej jakości, wykonany ze świetnych materiałów. Z nami z łatwością dopasujesz ręcznik do swojej branży, by był on interesującą nagrodą dla Twoich klientów.

Ręczniki z napisem mogą znaleźć się również w Twoim biurze bądź salonie kosmetycznym czy fryzjerskim. To sposób na prezentowanie logo marki w różnych miejscach, oswajanie klienta, ale też ujednolicanie wyglądu miejsca pracy.

Ręczniki z napisem prosto z OpenGift

Przekonaliśmy Cię, że ręczniki z napisem mogą być odpowiednim gadżetem reklamowym dla Twojej marki? To świetnie! W takim razie pozostaje jedynie zamówienie odpowiednich produktów i oznakowanie ich. W obu kwestiach możemy Ci pomóc. Skontaktuj się z nami na chacie, infolinii lub mailowo, a razem znajdziemy idealne rozwiązanie dla Twojej marki. Dobierzemy także znakowanie, które pięknie zaprezentuje się na materiale i wyeksponuje logo firmy bądź inną, wybraną przez Ciebie grafikę.