Kubki metalowe

Kubek metalowy – czy mogłoby zabraknąć go w jakimkolwiek biurze, kuchni czy lokalu usługowym? W żadnym wypadku. To wygodny gadżet, na którym bardzo łatwo możesz pokazać logo swojej firmy w pełnej krasie. Jaki kubek wybrać? Dlaczego akurat kubki metalowe powinny przykuć Twoją uwagę?

wszystkie
Kategorie tematyczne
Przedział cenowy
Kolor
Wszystkie kolory
Kategorie
zwiń zwiń
Kategorie tematyczne
Przedział cenowy
Wpisz ilość produktów

Kubek metalowy – czy mogłoby zabraknąć go w jakimkolwiek biurze, kuchni czy lokalu usługowym? W żadnym wypadku. To wygodny gadżet, na którym bardzo łatwo możesz pokazać logo swojej firmy w pełnej krasie. Jaki kubek wybrać? Dlaczego akurat kubki metalowe powinny przykuć Twoją uwagę?

Kubek metalowy z nadrukiem do Twojego biura

Metalowy kubek z nadrukiem to gadżet, który czerpie trochę z obu światów – zarówno tego tradycyjnego, jak i nowoczesnego, designerskiego. Kubki stanowią jeden z najczęstszych gadżetów reklamowych, które wybierane są przez firmy. Łatwo przenieść na niego logo, jest praktyczny i używany właściwie w każdym biurze, każdej firmie, niezależnie od branży. Dlatego nierzadko to właśnie kubki stanowią pierwszy gadżet z logiem wybierany przez nowopowstałą firmę. Kubki metalowe posiadają wszystkie te cechy, a jednocześnie wykonane są z dużo bardziej wytrzymałego materiału, niż tradycyjne kubki ceramiczne. Wykonane ze stali nierdzewnej gadżety przetrwają wszystko – a Twoje logo wraz z nimi. Kubek emaliowany z nadrukiem też na długo pozostanie z Twoim klientem czy też pracownikami. Jego koszt nie jest dużo większy od zakupu innych kubków. Dodatkowo kubek metalowy z nadrukiem to produkt designerski, wyróżniający się bardziej, niż zwykłe produkty tego typu wykonane z ceramiki. Spójrz chociażby na kubki dostępne na OpenGift.pl. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój produkt będzie widoczny przez wszystkich, postaw właśnie na metalowy kubek.

Kubek metalowy nie tylko do biura

Kubki metalowe produkowane są nie tylko z myślą o przestrzeni biurowej. Wykonane ze stali nierdzewnej kubki mogą także sprawdzić się w podróży, gdy potrzebna jest ochrona napoju przed utratą temperatury. Wygodny metalowy kubek będzie zatem świetnym prezentem dla Twoich klientów biznesowych, którzy podczas jazdy samochodem czy innym środkiem transportu chcą cieszyć się ciepłą kawą czy herbatą. Podróżny metalowy kubek powinien stanowić jeden z elementów Twojej „prezentowej wyprawki” dla klienta. To idealny sposób na to, by logo Twojej firmy znajdowało się wszędzie tam, gdzie jest klient. 

Kubek metalowy z nadrukiem – gadżet idealny

Czy istnieją biura, w których nie ma kubków? Prawdopodobnie nie, a jeśli tak, ludzie tam nie są zbyt szczęśliwi. Bo przecież w czym pić ulubioną kawę z rana, jeśli nie w kubki? Dzięki temu praktycznemu zastosowaniu kubków metalowych czy ceramicznych, stały się one częstym wyborem firm, które zarówno swoim pracownikom, jak i klientom biznesowym, sprawiają prezenty z okazji spotkań czy wyjątkowych świąt. Metalowy kubek posiada jednak pewną przewagę nad tradycyjnymi kubkami – napoje w nim stygną wolniej, a jego wygląd wyróżnia się na tyle, że możesz mieć pewność, iż ktoś zwróci na niego uwagę. A co za tym idzie, także na Twoje logo. Będzie ono trwało na kubku tak długo, aż jego powierzchnia nie ulegnie zniszczeniu. A dzięki trwałości materiału nie stanie się to zbyt szybko.

Jak zamówić kubki metalowe z nadrukiem?

Na stronie OpenGift.pl znajdziesz wiele metalowych kubków, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania dotyczące wysokiej jakości gadżetów reklamowych. Wycenimy dla Ciebie zamówienie automatycznie – wystarczy, że podasz ilość zamawianych produktów i metodę oraz miejsce znakowania. Po zamówieniu pozostaje już tylko czekać na swoje kubki metalowe z nadrukiem.