Kubki reklamowe z nadrukiem

Kubki reklamowe nadal pozostają jednym z najmodniejszych i najczęściej wybieranych gadżetów reklamowych. Nic w tym dziwnego – to produkt, z którego korzystają wszyscy (bo kto nie pije kawy czy herbaty?!), a dodatkowo nie należy on do najdroższych produktów. Kubki z nadrukiem prawdopodobnie nigdy nie wyjdą z mody. Dlatego Twoja marka również powinna posiadać swoje kubki z logo. Najlepiej od OpenGift.pl!

wszystkie
Kategorie tematyczne
Kategorie
zwiń zwiń
Kategorie tematyczne
Filiżanka z fusów po kawie
od 38,40 zł
1 kolor
Nowość
Kubek z podwójną ścianką 350ml
od 11,61 zł
6 kolorów
Kubek z podwójną ścianką z PP
od 7,18 zł
4 kolory
Kubek z podwójną ścianką z PP
od 7,18 zł
4 kolory
Kubek podwójne ścianki 500 ml
od 29,21 zł
1 kolor
Kubek, podwójne ścianki 510 ml
od 28,21 zł
4 kolory
Kubek z podwójną ścianką 300ml
od 23,77 zł
4 kolory
Dwuścienny kubek 350 ml
od 19,38 zł
6 kolorów
Kubek podróżny
od 15,21 zł
9 kolorów
Wyprzedaż
Kubek termiczny Cesena
od 50,46 zł
2 kolory
Kubek termiczny 500 ml Zadar
od 27,12 zł
7 kolorów
Bestseller
Kubek termiczny 350 ml
od 18,40 zł
5 kolorów
Kubek Stojo Titan 710ml
od 81,92 zł
4 kolory
Kubek Stojo Biggie 470ml
od 58,88 zł
20 kolorów
Kubek Stojo Pocket 355ml
od 46,08 zł
19 kolorów
Kubek termiczny WINK 370ml
od 54,14 zł
1 kolor
Tumbler WINK 350ml
od 46,68 zł
1 kolor
Zestaw świąteczny
od 24,53 zł
1 kolor
Bestseller
Kubek z PP z recyklingu 300 ml
od 10,13 zł
3 kolory
Nowość
Nie ma tutaj tego, czego szukasz?

Kubki reklamowe nadal pozostają jednym z najmodniejszych i najczęściej wybieranych gadżetów reklamowych. Nic w tym dziwnego – to produkt, z którego korzystają wszyscy (bo kto nie pije kawy czy herbaty?!), a dodatkowo nie należy on do najdroższych produktów. Kubki z nadrukiem prawdopodobnie nigdy nie wyjdą z mody. Dlatego Twoja marka również powinna posiadać swoje kubki z logo. Najlepiej od OpenGift.pl!

Klasyka gatunku czyli kubek z nadrukiem!

 No dobrze, ale skoro wszyscy mają już takie kubki z nadrukiem, prawdopodobnie nie uda mi się tym wyróżnić – tak możesz sobie myśleć. My jednak dobrze wiemy, że kubki reklamowe nadal mają ogromną moc. Chociażby dlatego, że używane są każdego dnia przez każdego. Możesz sprezentować go swoim pracownikom czy partnerom biznesowym, którzy w domu będą podawać w nim kawę swoim gościom. Nadruk na kubkach idzie w świat razem z produktem i rzeczywiście przyciąga uwagę. Oczywiście o ile będzie wykonany interesująco.

Wyobraź sobie czarny kubek z własnym nadrukiem, może nim być logo albo motywujący napis. Świetne, prawda? Dlatego też, jeżeli chodzi o formę znakowania kubków, OpenGift.pl cały czas idzie do przodu i nieustannie dopracowuje ten proces, by Twój kubek na zamówienie był jak najbardziej wyjątkowy. Tradycyjna biurowa przerwa na kawę cały czas stanowi ważną część codziennego życia w każdym miejscu pracy. Dla wielu z Twoich pracowników spożywanie ulubionej kawy czy herbaty ma symboliczne znaczenie. Jest to swego rodzaju rytuał, bez którego niektórym ciężko jest przejść do porządku dziennego. A w centrum tego rytuału często są właśnie kubki z logo.

Przekazywanie takich spersonalizowanych kubków swoim pracownikom, może być miłym gestem, który będzie doceniony nie tylko ze względu na sam kubek, ale na prezent. Kubki z nadrukiem są uniwersalnym upominkiem, który sprawia radość niezależnie od wieku, fachu czy zainteresowań. Tym bardziej, że kofeina odgrywa ważną rolę w poprawie pamięci i koncentracji pracowników, a także zmniejsza liczbę popełnianych błędów, a taki kubek firmowy będzie fajną zachętą do tego, by popijać ją jeszcze smaczniej. Pamiętaj, że proponujemy Ci nie tylko nadruki na kubek, ale również kubki do nadruku (sublimacji).

Bo siła reklamy płynie z kubka!

 

Nadruki na kubkach w miejscu pracy to fantastyczny sposób na zbudowanie dobrego imienia marki – wystarczy pomyśleć o liczbie osób, które poświęcą czas na spojrzenie na logo firmy, adres strony internetowej i dane kontaktowe znajdujące się na tym kubku. No tak – o tym jeszcze nie mówiliśmy. Co powinien zawierać nadruk na kubkach?

Kubki z nadrukiem najczęściej mają widoczne logo oraz dane kontaktowe. W takiej sytuacji jest to świetny element marketingowy, pozwalający marce stać się bardziej widoczną. Zamiast wizytówki, podaruj potencjalnemu klientowi niewielki upominek – kubek i paczkę herbaty albo czekoladę. To tylko jeden pomysł. Kubki reklamowe mogą stanowić również element konkretnej kampanii reklamowej. Wybierając tanie kubki z nadrukiem masz możliwość wyróżnić się trochę na tle konkurencji, która kubki traktuje wyłącznie jako firmowy dodatek.

Większa personalizacja = lepsze efekty. A jak wykorzystać kubki z nadrukiem w naszym biurze? Wystarczy położyć je w kuchni, podarować pracownikom i czekać, aż się rozprzestrzenią. Gadżety promocyjne, takie jak kubki z nadrukiem, spędzają dużą część czasu nie tylko w kuchni, ale także stojąc na biurkach - często wypełniają je długopisy reklamowe. To ciągłe przypomnienie o istnieniu marki i jako takie może być niezwykle lukratywne - zwłaszcza jeśli przygotowane kubeczki z nadrukiem i wiadomości na nich są fascynujące i niezapomniane, czyli dokładnie takie jak te, które zapewnia nasza hurtownia gadżetów promocyjnych.

Spersonalizowane kubki – czas na Twoją markę 

Zaletą spersonalizowanych kubków jest rozmiar ich obszaru drukowania. Pozwala to na drukowanie logo po jednej stronie, dwóch stronach lub w jeszcze inny sposób. Kubki promocyjne doskonale nadają się do dołączania do nowych projektów lub kampanii na zamówienie. Wciąż jeden z najlepszych sposobów na promocję marki z pomocą gadżetów reklamowych. W ofercie OpenGift znajdziesz tanie kubki z nadrukiem w wielu kolorach oraz stylach. 

Kubki z nadrukami są częścią naszego życia. To przejaw naszej codziennej rzeczywistości oraz jeden z produktów, z których korzystamy naprawdę często. Kubki to też sprawdzone gadżety reklamowe na event. Warto więc zastanowić się, jak wielką rolę mogą odegrać promocyjne kubki w wielu codziennych rytuałach – czy to poranna kawa w pracy, czy cieszenie się gorącym napojem, przeglądając codzienne wiadomości e-mail.

Dzięki temu kubki okolicznościowe są skutecznym sposobem dostarczania wiadomości na temat marki, bez względu na to z jakiej okazji zostaną wręczone. Podczas eventów niezwykle łatwo jest rozdawać właśnie takie małe upominki. Dlatego firmy zwykle wybierają kubki z nadrukiem, drobne notesy, ewentualnie zestawy piśmiennicze. Wyobraź sobie zatem elegancki czarny kubek z własnym nadrukiem jako prezent wręczany potencjalnym klientom w czasie eventu. To zrobi wrażenie – nawet pomimo tego, że kubki reklamowe ma prawie każda firma.

Pamiętaj jednak, że kubki z nadrukiem to nie tylko tradycyjne, emaliowane kubki. To także bardziej nowoczesne produkty, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Może są odrobinę droższe (nie aż tak dużo, jak może Ci się wydawać), jednak z pewnością są to gadżety reklamowe, które warto mieć w portfolio swojej marki. Kubki ze stali nierdzewnej, kubki podróżne czy termiczne – to wyróżniające się akcesoria, na których możesz umieścić swoje logo bez większego problemu. A będą one jeździć z klientem czy pracownikiem dalej, niż z kuchni do biura i z powrotem.

Kubek z własnym nadrukiem to świetny produkt firmowy także do kawiarni i restauracji. Jeśli chodzi o kawiarnie, to te czasami tworzą serie kolekcjonerskie, dlatego kubek na zamówienie świetnie się u nich sprawdzi. Sprawia bowiem, że traktujemy dane miejsce jeszcze bardziej profesjonalnie i łatwiej zapamiętujemy knajpkę czy kawiarnię, w której się znajdujemy.