Blog o gadżetach reklamowych OpenGift.pl

Ostatnio dodane artykuły
TOP6 produktów, które idealnie sprawdzą się jako reklamowe gadżety z grawerem
Zespół Opengift.pl 05 maj 2023
Reklamowe gadżety z grawerem są jednym z najskuteczniejszych sposobów na budowanie wizerunku marki oraz zwiększenie jej rozpoznawalności. To spersonalizowane przedmioty, które nie tylko przyciągają uwagę, ale również pozostają w pamięci klientów na dłużej.
czytaj więcej
Zaprojektuj nadruk na kubek i stwórz skuteczny gadżet reklamowy
Zespół Opengift.pl 05 maj 2023
Słyszałeś kiedyś o gadżecie reklamowym, który może zdziałać cuda dla Twojego biznesu? Sekretem skutecznego gadżetu reklamowego, jest... kubek! Tak, to nie jest żadna tajemnica, że kubek reklamowy to idealny nośnik reklamy, ale czy zdajesz sobie sprawę, dlaczego? Otóż, sekret skuteczności tego gadżetu tkwi w jego funkcjonalności i wartości użytkowej dla odbiorcy.
czytaj więcej
Starsze wpisy
Zespół Opengift.pl 05 maj 2023
7 wiosennych gadżetów, które warto wykorzystac do promocji marki
Zespół Opengift.pl 04 maj 2023
Jak działa piłeczka antystresowa i inne gadżety odstresowujące?
Zespół Opengift.pl 04 maj 2023
Inwestycja w gadżety reklamowe - pomysł, jak zareklamować swoje usługi
Zespół Opengift.pl 04 maj 2023
Skuteczność gadżetów reklamowych w promocji marki
Zespół OpenGift.pl 01 marzec 2023
W jaki sposób gadżety - akcesoria do roweru mogą pomóc w promocji Twojej firmy?
Zespół OpenGift.pl 01 marzec 2023
W jaki sposób powstają nadruki na balonach?
Wyróżnione artykuły
Targi Rema Days 2020
Justyna Broda 27 luty 2020
Rema Days to cykl targów odbywających się każdego roku w Warszawie. Targi organizowane są od 2005 r. i stale się rozwijają, dzięki czemu z roku na rok możemy spotkać tam coraz więcej wystawców i odwiedzających. Rema Days to targi druku i reklamy, gdzie przez trzy dni na powierzchni ponad 35 000 m2 spotykają się przedstawiciele branży z różnych zakątków całego świata.
czytaj więcej
Urodziny Reflect Group!
Kamil RF 18 marzec 2020
Działalności Reflect Group to 12 marek własnych, których oferta skierowana jest zarówno dla klientów biznesowych, jak i klientów indywidualnych. Pomysł na firmę powstał z pasji. Chęć dostarczania klientom produktów z ich ulubionymi nadrukami oraz zainteresowanie do tworzenia projektów internetowych sprawiła, że firma powstała już w 2006 roku. Obecnie firma zajmuje się znakowaniem odzieży dla klientów biznesowych oraz znakowaniem odzieży dla klientów indywidualnych. Reflect Group posiada również działalności związane z produkcją gadżetów reklamowych, hurtownią odzieży oraz drukarnią internetową.
czytaj więcej
Czy tanie gadżety reklamowe są skuteczne? Mit czy prawda?
Rabiza Marcin 27 październik 2020
Promując swoją markę chcesz osiągnąć jak największy sukces. Nikt nie chce wydawać pieniędzy na reklamę, która nie przyniesie efektów. Wydaje się, że nie da się przewidzieć w co najlepiej zainwestować, żeby przyciągnąć klientów – przecież jest tyle możliwości! I jeszcze te ceny, przecież ważne są koszty. Dlatego dziś odpowiemy sobie na pytanie czy tanie gadżety reklamowe będą skuteczną reklamą?
czytaj więcej
OpenGift.pl w liczbach
53941 Klientów
145849 Zamówień
129 Pracowników
17 Lat na rynku